Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Реконструкція спортивного майданчика на прибудинковій території будинку за адресою вул. Кудряшова,7Б Позитивний висновок

Доданий
28.02.2020
Номер
143
Освіта, громадянське суспільство

Реконструкція спортивного майданчику на прибудинковій території будинку за адресою вул. Кудряшова, 7Б для проведення тренувань з дітьми та молоддю підліткового клубу за місцем проживання «Горизонт», який відповідає сучасним нормам та вимогам безпеки, сприятиме розвитку фізичної культури та вдосконаленню фізичного виховання підростаючого покоління.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
699 455 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
ДМИТРО
ДМИТРО ГРУЗІН
Локалізація
Солом'янський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Кудряшова, 7-Б, Солом’янський р-н, Київ

Опис

Проблема

Спортивний майданчик на вул. Кудряшова 7б знаходиться в густонаселеному районі і є єдиним на цій території. На майданчику розташоване поле для міні-футболу без покриття розміром 16м х 36м з огорожею - в аварійному стані. Поруч знаходиться спортивний підлітковий клуб за місцем проживання «Горизонт» об’єднання підліткових клубів «Либідь», який проводить свою спортивну роботу з дітьми та молоддю на цьому майданчику. Будівництво на спортивному майданчику поля для міні-футболу зі штучним покриттям значно посилить спортивну базу підліткового клубу і надасть можливість займатися спортом, як вихованцям клубу, так і всім мешканцям мікрорайону. На сьогодні цей спортивний майданчик , є не ефективними та небезпечними. Ремонтні роботи не проводились.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Провести реконструкцію спортивного майданчику на прибудинковій території будинку за адресою вул. Кудряшова, 7б з метою створення належних умов для занять фізкультурою та спортом.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Популяризація здорового способу життя, фізичного виховання дітей та молоді. Розвиток спортивної інфраструктури у Солом’янському районі.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Залучення більшої кількості дітей та молоді до занять фізкультурою і спортом. Відволікання від шкідливого для дітей та підлітків впливу вулиці – зменшення правопорушень серед молоді.

Бюджетна ефективність проєкту

Об’єкт не потребує постійних витрат на утримання.

Інформація щодо інноваційності проєкту

сучасний футбольний майданчик

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

699455 грн.

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Січень 2021 року – проведення тендеру 01.02.2021-15.02.2021 - Розробка дефектного акту та іншої документації капітального ремонту, підготовчі роботи. 15.02.2021-15.03.2021 – улаштування штучного покриття 15.03.2021-10.04.2021 – Встановлення огорожі 10.04.2021-20.04.2021 – Встановлення обладнання 20.04.2021 – 30.04.2021 –Завершальні роботи

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Відсутні

Приклади схожих рішень (проєктів)

майданчик вул. М. Скорика 40

Відповідальні підрозділи

Клуб "ГОРИЗОНТ" Солом'янського районного в місті Києві об'єднання підліткових клубів за місцем проживання "Либідь"

Назва Команди проєкту

ГОРИЗОНТ

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.
НІ

Приналежність до депутатських Команд

Ні.
НІ

Додаткова інформація

немае

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".