Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Створення літнього концертного простору школи мистецтв Деснянського району імені М.Д. Леонтовича Позитивний висновок

Доданий
11.03.2020
Номер
1430
Освіта, громадянське суспільство

Створення відкритого мистецького простору "Літній концертний майданчик" відкриває можливості для організації та проведення культурно-масових заходів, фестивалів, конкурсів, концертів, творчих вечорів на відкритій вуличній сцені, реалізації та розвитку творчих здібностей дітей та молоді, учнів мистецьких загальноосвітніх шкіл.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
2 498 903 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Деснянський

Опис

Проблема

Відсутність у школі мистецтв Деснянського району міста Києва імені М.Д. Леонтовича літнього концертного майданчику. Культурний розвиток дітей, про який так багато говорять сьогодні педагоги, психологи та батьки, можливий тільки при забезпеченні дітей зручним та безпечним місцем для навчання. Реалізація даного проекту викладачі та педагоги школи мистецтв зможуть організовувати та проводити культурно-освітні заходи (конкурси, фестивалі, творчі зустрічі та спільні концерти з іншими творчими колективами та школами, майстер- класи, пленери, календарні свята та інші урочисті подіі.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Улаштування літнього концертного майданчику на території школи мистецтв Деснянського району імені М.Д. Леонтовича .

Ключові показники оцінки результату проєкту

Результатом проекту буде: - збільшення творчих ініціатив закладу - якісна організація дозвілля, проведення спільних культурно-мистецьких проектів, майстер-класів, пленерів серед учнів та викладачів мистецьких та загальноосвітніх закладів, дитячо-юнацьких спільнот та творчої молоді Деснянського району - збільшення можливості самореалізації творчих колективів - підвищення рівня зацікавленості дітей, відвідувачів та мешканців Деснянського району мистецтвом та культурою в цілому, залучення більшої а

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Відкритий мистецький простір задовольнятиме творчі потреби дітей та юнацтва, залучатиме більшу кількість дітей до здобуття початкової мистецької освіти, культурного розвитку. Сцена буде використовуватись для масштабних вуличних культурно-мистецьких заходів організованих не тільки школою мистецтв ім. М.Д. Леонтовича, а і всіма навчальними закладами, прилеглими школами мистецтв та спортивними школами, позашкіллям, творчими колективами.

Бюджетна ефективність проєкту

не потребує фінансування після реалізації проекту

Інформація щодо інноваційності проєкту

Не інноваційний

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

2498903

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1. Підготовка та облаштування території до встановлення сцени та лавок. 2. Придбання та встановлення лавок. 3. Придбання та монтаж цілісної сценічної стаціонарної конструкції з накриттям. 4. Придбання та встановлення сценічного одягу. 5. Облаштування сцени для встановлення звукової апаратури. 6. Встановлення огорожі концертного майданчику та тіньового навісу у зоні глядачів. 7. Насадження зеленої огорожі для забезпечення комфорту та затримання бруду та пилу з проїзної частини.

Назва Команди проєкту

Літній концертний майданчик

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".