Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Профорієнтаційне тестування для здобувачів загальної середньої освіти Печерського району Відхилений остаточно за експертизою

Доданий
11.03.2020
Номер
1439
Освіта, громадянське суспільство

Проведення профорієнтаційного тестування в спеціалізованій школі №89 Печерського району

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
214 200 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Дмитро
Дмитро Мостовий
Локалізація
Печерський

Опис

Проблема

На сьогоднішній день вибір спеціальності та майбутньої професії, у переважній більшості випадків, здійснюється школярами під впливом батьків, суспільства та "модних" тенденцій. При цьому майбутніми абітурієнтами не враховуються власна індивідуальність, особливості характеру, схильності та сфери інтересів, що призводить до ситуації коли більшість населення працює не за фахом, або не задоволені обраною професією.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

За допомогою проведення комплексу профорієнтаційних методик школярі отримають об’єктивні науково обґрунтовані дані щодо власної індивідуальності, нахилів, сфер інтересів, та матимуть змогу спільно з батьками спрямувати зусилля на здобуття знань та усвідомлений вибір професії.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Адресна доставка звітів за результатами проведення комплексу профорієнтаційних методик та надання консультації психолога.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Усвідомлений підхід, з урахуванням власних особливостей, до вибору майбутньої професії мотивує до здобуття знань та забезпечує раціональне використання ресурсів (часу та коштів), які витрачаються на здобуття освіти та професії.

Бюджетна ефективність проєкту

Реалізація проектів з професійної орієнтації призводить до економії бюджетних коштів та підготовки більш кваліфікованих кадрів.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Батарея методик сформована та адаптована вітчизняними психологами. Тестування проводиться з використанням програмного забезпечення, що гарантує конфіденційність і захист персональних даних учнів та коректність при обчислені результатів.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

214200

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1. Анкетування респондентів та їх батьків; 2. Проведення тестування; 3. Підготовка звітів за результатами тестування з висновками психолога; 4. Адресна доставка звітів за результатами тестування; 5. Надання консультацій психолога для респондентів та їх батьків

Відповідальні підрозділи

Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації

Назва Команди проєкту

-

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

За проєкт проголосували

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".