Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Cтиль гімназії біотехнологій №177 Позитивний висновок

Доданий
11.03.2020
Номер
1445
Освіта, громадянське суспільство

Кожен заклад столичної освіти формує свій індивідуальний стиль – неповторний варіант символіки, кольорової гамми, особливих елементів та традицій. В нашій гімназії ми прагнемо створити ряд відмінних атрибутів, які б відрізняли наших учнів з поміж інших здобувачів освіти та давали їм можливість пишатися тим фактом, що вони навчаються саме в гімназії біотехнологій №177.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
111 348 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Солом'янський

Опис

Проблема

Відсутність в закладі освіти обладнання та матеріалів, які б дозволили наносити логотипи та індивідуальні відмінні знаки на предмети та одяг, що відрізняло би учнів та працівників гімназії з поміж інших.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Реалізувати даний проєкт.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Яскравий індивідуальний стиль кожного учасника освітнього процесу в гімназії біотехнологій №177 та рівень загальної задоволеності батьків та їх дітей перебуванням в нашому закладі освіти.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

На даний момент в гімназії навчається 790 здобувачів освіти та працює понад 80 педагогів, кожен з яких зможе в повній мірі користуватися результатами практичної реалізації проєкту.

Бюджетна ефективність проєкту

Після реалізації проєкт не потребує подальшого фінансування.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Подібна ідея є унікальною за рахунок нестандартного підходу до виявлення індивідуальності здобувачів освіти нашої гімназії, прищеплення любові до закладу освіти через оригінальні сучасні рішення (технології) та створення атмосфери єдності всього колективу.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

Фінансуванні згідно розрахуку бюджету проєкту.

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1. Закупівля необхідного обладнання. 2. Доставка та встановлення обладнання. 3. Налаштування та запуск проєкту у повноцінну роботу.

Назва Команди проєкту

Індивідуальний стиль гімназії біотехнологій №177

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".