Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Наукові пікніки, Медичні пікніки та Дні науки На реалізації

Доданий
11.03.2020
Номер
1455
Освіта, громадянське суспільство

4 фестивалі з популяризації науки в м. Києві: Наукові пікніки та Медичні пікніки - міжнародно відомі фестивалі популяризації науки, що у подібному форматі було вперше організовано 1997 року у Польщі. З того часу подібні заходи організовуються в Україні, Литві, Грузії, Хорватії. А на Днях науки охочі можуть відвідати наукові інститути, де науковці України розкажуть про свої найсучасніші досягнення.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
374 400 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди

Команда проекту

Локалізація
Загальноміський проект

Опис

Проблема

Наука здається складною, недосяжною і не цікавою для молоді, а часто і для дорослих. Діти, під час навчання в школі, не одразу можуть зрозуміти, навіщо їм насправді гарно вчитися, де наука знадобиться їм в житті? Батькам інколи важко придумати, як пояснити та зацікавити дітей навчатися, як знайти освітні гуртки, які будуть цікаві дітям? У сучасному світі постійного розвитку технологій, дорослі також потребують правдивої та достовірної інформації про новітні технології, інновації та науку. Як таку інформацію знайти?

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Ми покажемо, що наука - це захопливо та перспективно. Ми виведемо науковців на вулиці та допоможемо їм простою зрозумілою широкому загалу мовою розповісти про свої наукові здобутки. Ми покажемо, що наука в Україні є. Ми продемонструємо, що навчання це не лише твердий граніт науки, а і цікаве дозвілля. Ми дамо можливість всім охочим доторкнутися до інновацій, допоможемо виконати деякі наукові досліди власноруч (під наглядом спеціалістів), та переконатися, що наука - існує не тільки в лабораторіях, і в всюди довкола нас. Ми покажемо і дітям і дорослим, як часто ми зустрічаємося з науковими досягненнями людства у повсякденному житті. І розкажемо, як ми можемо їх вдосконалити або використати на свою користь.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Кількість відвідувачів заходів.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Заходи будуть реалізовані у публічно доступних місцях. Кожен киянин та гість міста зможе відвідати та ознайомитися із діяльністю учасників фестивалю. Зазвичай наші наукові фестивалі відвідує більше 10 тисяч киян.

Бюджетна ефективність проєкту

Проєкт допоможе зацікавити населення наукою, навчанням, саморозвитком та пояснити, навіщо витрачати гроші платників податків на науку.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Проєкт інноваційний бо унікальним чином наближає представників зазвичай закритих від суспільства спеціальностей (науковців, лікарів, вузьких галузевих спеціалістів) та руйнує бар'єри спілкування із ними. Людям будь якого віку цікаве відвідування такого проєкту.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

поза межами Громадського Бюджету не передбачено

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

поза межами Громадського Бюджету не передбачено

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Квітень-червень 2021 року - Медичні пікніки, Дні науки Весна; вересень - листопад 2021 року - Наукові пікніки, Дні науки.

Приклади схожих рішень (проєктів)

https://www.facebook.com/PiknikNaukowy

Відповідальні підрозділи

Департамент освіти і науки Київської міської державної адміністрації

Назва Команди проєкту

Популяризатори науки

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент освіти і науки

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".