Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Мудрі дерева - зберігаємо вікові дерева Києва Очікує рішення

Доданий
11.03.2020
Номер
1536
Екологія

Мудрі дерева - інноваційний проект, що зберігає вікові дерева Києва! Полягає у придбанні спеціального діагностичного обладнання (Арботом) та проведенні впродовж року обстеження 349 вікових дерев Києва, що є пам’яткою природи, для визначення поточного їх стану та формування необхідного обсягу профілактичних робіт з метою їх зберігання та забезпечення подальшого здорового росту.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 000 000 грн
Розрахунок бюджету
Локалізація
Загальноміський проект

Опис

Проблема

В місті Києві є 349 вікових дерев винесено до Державного природно-заповідного фонду України, а відповідно рішення Київради визнано пам’ятками природи місцевого значення. Відомо більш, ніж 140 місць зростання таких дерев. Багато з цих дерев мають власні назви. Декілька сотень вікових дерев мають вік до 900 років. Нажаль частина з них знаходиться в аварійному стані: зламана частина крони, дерево вражено стовбуровою гниллю, присутні ознаки пломбування та інших ушкоджень та зламів різного терміну давності. В якому стані знаходиться переважна більшість дерев наразі невідомо. Адже нема професійного обладнання для їх обстеження. Фахівці не мають можливість інструментально оцінити стан дерев та призначити якісне профілактичне лікування.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Придбати спеціалізоване діагностичне обладнання (Арботом), що дасть можливість об’єктивно встановити стан дерев для розробки та проведення комплексу спеціальних арбористичних робіт та необхідних заходів з метою їх подальшого лікування/профілактики та збереження.

Ключові показники оцінки результату проєкту

1. Комплект інноваційного обладнання – 1 шт. 2. Розроблена методика обстеження – 1 шт. 3. Розроблені стандартні протоколи лікування та профілактики 4. Пілотні обстеження дерев: не меньше 10

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Проект загальнодоступний, сприяє досягненню показників Стратегії розвитку Києва в частині публічних просторів та збереження довкілля

Бюджетна ефективність проєкту

Запровадження проекту призведе до оптимізації бюджетних витрат на утримання зелених насаджень м.Києва.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Спеціалізовані служби отримують інноваційне унікальне обладнання

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

1000000,00 грн

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

Повний обсяг витрат на інформаційно-комунікаційну складову проекту забезпечує партнер ГО "Форум розвитку громадянського суспільства". Послуги надаютьсья на етапі збору голосів та реалізації проекту з метою інформування киян щодо його результатів.

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1) Придбання арботому 2) Пілотне обстеження дерев 3) Розробка методики використання приладу 4) Розробка стандартних звітів обстеження та протоколів лікування та профілактики дерев

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

1) Час 2) Кількість голосів, що треба зібрати 3) Курсова різниця

Приклади схожих рішень (проєктів)

відсутня

Відповідальні підрозділи

КО "Київзеленбуд"

Назва Команди проєкту

Форум розвитку громадянського суспільства

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління екології та природних ресурсів ВО КМР (КМДА)

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".