Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Мобільний додатку для дітей «My safety friends» (Рішення проти БУЛІНГУ) Брав участь

Доданий
11.03.2020
Номер
1541
Інформаційні технології (ІТ)

Для вирішення проблеми "БУЛІНГУ", ефективної роботи по забезпеченню безпеки дітей в мережі Інтернет та усунення загроз для їх нормального розвитку, виникає необхідність у створенні новітнього сучасного інструменту – безпечного Інтернет ресурсу (мобільного додатку).
На сьогодні в Україні аналогів подібного проекту не існує, а сьогодення вимагає швидких та рішучих дій, щодо протидії БУЛІНГУ.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 456 416 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект

Опис

Проблема

Під час виховання дітей батьки не завжди знають способи вирішення конфліктів, не знають як запобігти загрозам серед дітей в повсякденному житті. Розробка нового сервісу дозволить отримати консультації від фахівців в повному обсязі. Більш складні проблеми доручається робити дитячим психологам через чат або телефонний зв’язок.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Для ефективної роботи по забезпеченню безпеки дітей в мережі Інтернет та усунення загроз для їх нормального розвитку, виникає необхідність у створенні новітнього сучасного інструменту – безпечного Інтернет ресурсу (мобільного додатку). Проект «My safety friends» є всеукраїнською програмною платформою для побудови додаткового сучасного засобу комунікації між громадою, службою у справах дітей та сім'ї, ювенальною поліцією, закладами освіти, державними та недержавними організаціями, а також дитиною та її батьками (опікунами) для обміну необхідною інформацією та наданням допомоги.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Інтернет ресурс «My safety friends» зменшить кількість фактів вчинення булінгу, дасть змогу дітям знаходити відповіді на всі актуальні питання під час свого дозрівання, отримувати інформацію про цікаві «саме для них» дитячі заходи, акції, вікторини, змагання, конкурси тощо, обмінюватися інформацією та володіти всіма актуальними новинами, як серед друзів так і в суспільстві.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Мета проекту – допомогти молоді отримати захист та підтримку в складних життєвих ситуаціях через розроблений інтернет сервіс взаємодії під назвою «My safety friends». Користувачами даного сервісу будуть переважно діти шкільного віку та старше, а також їх батьки (опікуни). Користування мобільним додатком безкоштовне.

Бюджетна ефективність проєкту

Після запровадження мобільного додатку, його можливості дадуть змогу отримувати фінансування, з метою подальшої власної модернізації та ут

Інформація щодо інноваційності проєкту

На сьогодні відсутні Інтернет сайти з подібною тематикою. Виховання дітей в сучасному світі часто відкладається на другорядний план. Разом з тим поява такого ресурсу допоможе дітям знайти відповіді на питання, які вони не можуть дізнатись в своїх батьків чи друзів. Відтак, попит на таку своєрідну допомогу серед дітей не меншає останнім часом. А надання консультацій щодо способів вирішення проблем, особливо анонімних і вузькоспеціалізованих взагалі нема.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

1 456 416 грн.

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

Співфінансування проектом не передбачено, але у разі вдалого «стартапу» можле залучення великої кількості спонсорів та благодійних організацій

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

І. Створення робочої групи з реалізації проекту із представників КМДА, МВС, НПУ, МОЗ, МОН, громади, державних та недержавних організацій, молоді (дітей), а також розробників інтернет сервісу. ІІ. Нормативно-правове врегулювання функціонування програмного інтернет сервісу. ІІІ. Юридичне оформлення права розробнику щодо реалізації процесу розробки програмного інтернет сервісу. ІV. Розробка програмного інтернет сервісу. V. Проведення експерименту по діяльності інтернет сервісу у визначеному районі. VІ. Оцінка результатів та усунення недоліків по функціонуванню інтернет сервісу. VІІ. Проведення тренінгів по запровадженню інтернет сервісу. VІІІ. Запуск інтернет сервісу на території Києва (України).

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

відсутні

Приклади схожих рішень (проєктів)

відсутні

Відповідальні підрозділи

Департамент інформаційних технологій та Служба у справах дітей та сім'ї Київської міської державної адміністрації

Назва Команди проєкту

Відповідальні активісти столиці

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Додаткова інформація

Розробка такого сервісу не можлива була б без розвинутих на даний час ІТ-технологій, електронного врядування державних органів.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент освіти і науки

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".