Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Реконструкція баскетбольного поля школи №159 в Відрадному (біля гуртожитків НАУ) та проведення турні Позитивний висновок

Доданий
11.03.2020
Номер
1546
Молодь, спорт

Створення сучасного баскетбольного поля з штучним покриттям у мікрорайоні Відрадному Солом’янського району для школярів та студентів, що проходять практику у школі. Розмір площадки 32 на 18 метрів

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 094 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Тарас
Тарас Моргун
Локалізація
Солом'янський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Тупікова Генерала, 22, Солом’янський р-н, Київ

Опис

Проблема

У Солом’янському районі проживає близько 400 000 людей (з них 50 000 – у мікрорайоні Відрадному). Тут знаходиться найбільша кількість університетів серед районів Києва. Проте на весь мікрорайон немає жодного якісного баскетбольно поля для фізичного розвитку молоді.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Для розвитку спортивної інфраструктури мікрорайону пропонуємо побудувати баскетбольний майданчик зі штучним покриттям на території школи 159. На такому полі можна проводити тренування і змагання з баскетболу за будь-яких погодних умов. Воно безпечне і відповідає міжнародним стандартам.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Кількісними показниками буде кількість проведених змагань і тренувань на полі, а також кількість людей, що відвідуватимуть поле. Якісним показником буде популяризація баскетболу і спорту у цілому серед населення мікрорайону Відрадний.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Нова спортивна площадка буде доступною для користування всіх бажаючих

Бюджетна ефективність проєкту

Не потребує додаткових видатків після реалізації

Інформація щодо інноваційності проєкту

Нова спортивна площадка буде побудована з дотриманням всіх сучасних вимог.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

1094000

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1. Квітень 2021 - Будівництво щебеневої основи; 2. Травень 2021 - Укладення сучасного штучного покриття з нанесенням відповідної розмітки для баскетболу; 3. Травень 2021 - Встановлення освітлення баскетбольного майданчику; 4. Травень 2021 - Монтаж сучасного спортивного обладнання (щити, сидіння); 5. Червень-Липень 2021 - встановлення загороджувальних конструкцій, роздягальні, підведення та підключення комунікацій. 6. Серпень 2021 - Перевірка якості проведених робіт по реконструкції баскетбольного поля. 7. Вересень 2021 - Урочисте відкриття та проведення змагань.

Назва Команди проєкту

Старіки СВ НАУ

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Так.
Автори
Кравчишин Ігор
Моргун Тарас
Соколов Андрій
Ведута Олексій

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".