Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Сучаний Міні-стадіон та майданчик для вигулу собак на Відрадному Позитивний висновок

Доданий
29.02.2020
Номер
156
Молодь, спорт

Реконструкція старого стадіону для дітей та майданчика для вигулу собак. Створення сучасного громадського простору для активного та сімейного відпочинку.
Проект передбачає розширення функціоналу існуючих об'єктів (на стадіоні гра в баскетбол, волейбол, тенніс, а майданчик для собак додатковими новими сучасними снарядами)

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 586 316 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Солом'янський

Опис

Проблема

Проблема відсутності на пів мікрорайона Відрадний сучасного міні стадіону та майданчика для вигулу собак громадської доступності. Існує 2 старих об'єкти, які знаходяться вкрай занедбаному стані, які потребують повної реконструкції, адже несуть небезбеку, особливо для дітей, які й сьогодні користуються ним. Майданчик для вигулу собак не відповідає сучасним нормам: низька огорожа (вигулюючи собаку її небезпечно відпустити з повідка, бо може втекти через паркан), поламані снаряди, також несуть небезпеку. Мешканці прилеглих будинків звертались до органів влади для виділення коштів на ремонт, але їх звернення не були враховані.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

1. Зробити повну реконструкцію міні стадіону та майданчика для вигулу собак. 2. Встановити нові огорожі, адже поруч дорога. 3. Обладнати сучасним покриттям обидва об'єкти та нове обладнання. 4. Розширити фукнціонал міні стадіону, зробити його придатним для гри не тільки в футбол, але й баскетбол, волейбол, тенніс, обладнати велопарковкою. Мешканці мають мати новий та сучасний громадський простір для активного сімейного дозвілля. Створення такого сучасного спортивного простору дасть додаткову мотивацію для заняття спортом всім мешканцям, для дітей стане більш привабливим та улюбленним місцем для проводження дозвілля з користю. Сучайсний майданчик для вигулу собак, це мотивація для виховання культури вигулу тварин та відповідальності за них.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Мешканці отримають сучасний громадський доступний простір. Популярізація серед населення займатися спортом та культури вигулу тварин в місті. Мешканці будуть задоволені, адже не один раз звертались з прохання відремонтувати ці об'єкти. Зникне безлад на прибудинковій території.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Це громадський загальнодоступний простір, безоплатний.

Бюджетна ефективність проєкту

В подальшому не потребує додаткового фінансування, реалізація проекту може привести до економії бюджетних коштів ПСЕР

Інформація щодо інноваційності проєкту

Повна модернізація існуючого міні стадіону та майданчика для вигулу тварин з розширенням їх функціоналу

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

1586316

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

вересень 2020 - оголошення переможців, жовтень - грудень 2020 - затверження замовника робіт, уточнення деталей проекту та кошторису, січень 2021 - бюджетний період, лютий 2021 - тендер на визначення підрядника, березень - травень 2021 - реалізація проекта. Це ідеальний варіант.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

не сприятливі погодні умови

Приклади схожих рішень (проєктів)

міні - поле для футболу бул.Вацлава Гавела 38Г та 40, майданчиків для вигулу собак по Солом'янскькому району не знайдено

Відповідальні підрозділи

Солом'янська районная державна адміністрація м.Київа, Керуюча компанія Солом'янського району міста Києва (як балансоутримувач)

Назва Команди проєкту

ЛЮДИ, ЯКІ СТВОРЮЮТЬ КОМФОРТНИЙ КИЇВ

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".