Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Cучасний майданчик для вигулу тварин Позитивний висновок

Доданий
29.02.2020
Номер
157
Експериментальні (інноваційні, міжтематичні)

Майданчик для вигулу собак міститиме комплекс снарядів призначених для щоденної підтримки домашніх улюбленців у здоровій фізичній формі. Територію буде обнесено міцним суцільним зварним металевим парканом 2 метрової висоти. Для зручності користувачів майданчику буде встановлено лави, сміттєві урни та сучасні LED ліхтарі.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
372 878 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Голосіївський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Саперно-Слобідська, 25, Голосіївський р-н, Київ

Опис

Проблема

Відсутність подібних сучасних майданчиків, як в межах мікрорайону Деміївка та Саперна-Слобідка, так і в столиці вцілому. Наразі зем.ділянка обрана для реалізації проекту не має власної адреси, не передана у власність чи користування та має виключно кадастровий номер: 82:082:0011

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Облаштування сучасного майданчику для вигулу собак, який буде розділено на 2 розмежованих частини, 1ша буде призначена для щоденного вигулу, 2га буде обладнана снарядами призначеними для щоденної підтримки домашніх улюбленців у здоровій фізичній формі.. Зокрема на майданчику будуть змонтовані такі снаряди як кільця, барєри, качелі тощо. Також майданчик буде обладнано парковими лавками, сміттєвими урнами та парковими світильниками. З метою забезпечення безпеки мешканців мікрорайону майданчик по периметру буде обнесено суцільним зварним металевим парканом та облаштовано хвіртками. До розробки проекту було залучено фахівців кінологічної галузі.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Збільшення кількості сучасних, а головне безпечних майданчиків для вигулу собак. Задоволення потреб власників собак з одночасним забезпеченням безпеки мешканців мікрорайону. Зменшення кількості місць несанкціонованого незаконного вигулу тварин.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Майданчик буде доступний 24/7 для всіх мешканців міста Києва та його гостей

Бюджетна ефективність проєкту

Не потребує додаткових витрат, окрім витрат на живлення ліхтарів та прибирання майданчику від сміття та фекалій собак.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Проект майданчику для вигулу собак не є інноваційним з технологічної сторони, крім LED ліхтарів, однак проект майданчику є сучасним з огляду на переважну більшість подsбних нині існуючих загальнодоступних майданчиків для вигулу, адже розроблений за участі фахівців кінологічної галузі, а відповідно враховує всі можлеві потреби для виховання здорової собаки. У разі позитивних відгуків власників тварин аналогічні майданчики можуть зявитись й в інших районах м. Києва

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

372878

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1. Закупка та доставка буд.матеріалів, снарядів та паркових ліхтарів. 2. Монтаж огородження. 3. Монтаж та комутація паркових ліхтарів 4. Монтаж снарядів 5. Монтаж паркових лавок та смітєвих урн.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Жодних крім можливої інфляції

Назва Команди проєкту

ГО Водний Рух Київщини

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Так.
https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=376

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".