Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Міні-фестиваль: «Свято там де ти» Експертиза

Доданий
11.03.2020
Номер
1618
Молодь, спорт

Проєкт передбачає організацію ряду тематичних міні-фестивалей для дітей, які проживають у дитячих будинках, онкологічних центрах, а також для школярів міста Києва.
Фестиваль передбачає придбання реквізиту та організацію тематичних розважальних заходів.
«Свято там де ти» - саме така назва демонструє, що не потрібно брати участь у великих заходах, фестивалях, модно влаштувати свято поряд.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
150 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект

Опис

Проблема

Основна проблема: мала кількість соціально анімаційних заходів для дітей у спеціалізованих закладах (інтернати, онкологічні центри). Соціальна анімація включає в себе арт-заходи, розважальні, постановки театральні, ігри у колективі тощо. Через малу кількість подібних заходів рівень задоволеності життям, ціле покладання, мотивація та самооцінка у дітей в спеціалізованих установах залишається на низькому рівні.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Ми пропонуємо проведення тематичних розважальних заходів, під час яких кожна дитина зможе приміряти на себе яскравий образ, взяти участь у міні-фестивалі там, де вона знаходиться в даний момент, в ігровій формі соціалізуватись у групу, з якої будуть проходити розважальні заняття. Пропонований формат міні-фестивалей допомагає розкрити творчі здібності в дітей (під наглядом кураторів-волонтерів), сприяє підвищенню самооцінки, соціалізації та рівня мотивації у дитини.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Оцінка результативності буде пооаодитись після кожного міні-фестивалю шляхом заповнення оціночних форм дітьми (оціночні форми будуть розроблені спеціально для дітей) як перед початком так і по завершенню заходів. Завдяки такій оцінці ми зможемо прослідкувати загальну динаміку за різними показниками (мотивації, самооцінки, настрій, самопочуття тощо).

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Проєкт в першу чергу розрахований на дітей у спеціалізованих установах (дитячі будинки, онкологічні центри), проте передбачається проведення спільних (загальноміських) міні-фестивалей на свіжому повітрі. Обсяг учасників кожного міні-фестивалю може досягати 50 людей. Планується проведення одного фестивалю на тиждень протягом 3 місяців

Бюджетна ефективність проєкту

Інформація щодо інноваційності проєкту

Проєкт не є надінноваційним, проте він включає критерії розвитку дітей, які можливо розвивати виключно в ігровій формі, а також це новий формат заходів — міні-фестиваль, який передбачає взаємодію учасників та максимальне залучення у процес взаємної творчості

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

152292 грн

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

Нематеріальні ресурси (волонтерство команди проєкту, домовленості з партнерами на основі про боно, послуги аніматорів) — покриваються автором та командою проєкту

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Планується проведення 1 раз на тиждень в різних локація (дитячі будинки, онкологічні центри) протягом 3 місяців —міні-фестивалю для груп дітей. Наприкінці кожного місяця планується проведення загальноміського міні-фестивалю.

Назва Команди проєкту

Щасливі

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Відповідальні підрозділи

Департамент культури ВО КМР (КМДА)

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".