Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Інноваційний комп'ютерний клас у спеціалізовану школу І-ІІІ ст. №91 Шевченківського району м. Києва На реалізації

Доданий
11.03.2020
Номер
1663
Освіта, громадянське суспільство

Проект спрямований на створення інноваційного, сучасного комп’ютерного класу в спеціалізованій школі І-ІІІ ст. №91 з поглибленим вивченням інформатики, що дозволить вчителям повністю реалізувати не тільки навчальні програми а й творчий потенціал учнів. Учням школи відчути себе впевненими користувачами комп’ютерних програм і зрозуміти, що ці знання будуть мати вирішальний вплив на їхнє майбутнє.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
814 930 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Валентина
Валентина Дзиганська
Локалізація
Шевченківський

Опис

Проблема

Спеціалізованіа школа І-ІІІ ст. №91 з поглибленим вивченням інформатики не забезпечена сучасним обладнанням в необхідному обсязі для повноцінного оволодіння учнями роботи з новітніми інформаційно-комунікаційними технологіями. Техніка морально застаріла та не відповідає вимогам технічних характеристик щодо встановлення сучасних комп’ютерних програм, вивчення яких є обов’язковими у відповідності до Державного стандарту базової та повної загальної освіти.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Отримання новітнього обладнання та створення інноваційного комп’ютерного класу.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Cтворення комфортних умов для всіх учасників навчально-виховного процесу дозволить розширити та оновити зміст, форму і методи викладання предмету, покращити якість освіти. Поліпшення організації освітнього процесу у школі. Підготувка конкурентно-спроможного випускника. Всебічний розвиток дітей.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Педагогічний та учнівський колективи школи отримають доступ до нових інформаційних технологій. Завдяки цьому школа перейде на якісно новий рівень організації навчання, викладання усіх шкільних дисциплін, позакласної роботи та дозвілля школярів. Цей проект не тільки для учнів, а й для педагогів. Адже ці технології навчання сприяють творчому та професійному розвиткові вчителів.

Бюджетна ефективність проєкту

Після реалізаціі проект не потребує подальшого фінансування.

Інформація щодо інноваційності проєкту

В проекті застосовані новітні технологіі.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

Повне фінансування

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Укладання договору з підрядниками. Доставка на об’єкт необхідного обладнання та матеріалів. Виконання будівельних робіт та встановлення обладнання.

Назва Команди проєкту

ДОБРІ СПРАВИ

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".