Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Міжнародна наукова конференція "Цифрові інструменти публічного управління" Відхилений остаточно за експертизою

Доданий
11.03.2020
Номер
1713
Інформаційні технології (ІТ)

Запланована конференція має на меті напрацювання та подання пропозицій щодо змін та доповнень до чинного законодавства в галузі інформаційної політики та цифровізації публічного управління на основі запитів суспільства та спираючись на власні напрацювання та міжнародний досвід у цій галузі.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
200 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект

Опис

Проблема

З огляду на активізацію процесу цифровізації сфери публічного управління та адміністрування, Рада слухачів Національної академії держаного управління при Президентові України, як слухачі провідного закладу вищої освіти в сфері публічного управління України має на меті залучити ресурси для проведення наукової конференції за участю міжнародних фахівців галузі з метою напрацювання рекомендацій та поправок до чинного законодавства в галузі Інформаційної політики та цифрового урядування та, як наслідок, формуванню єдиної "Програми цифровізації публічного урядування України" як документу, в якому, спираючись на наукові розробки та практичний досвід, будуть відображені ключові аспекти та механізми впровадження цифрових технологій у сферу публічного управління та адміністрування.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Організація наукової конференції "Цифрові інструменти публічного управління 2021" на базі Національної академії державного управління при Президентові України у червні 2021 року. До участі в конференції заплановано залучити провідних науковців та експертів галузі та спільно із Департаментом інформаційно-комунікаційних технологій КМДА та іншими профільними установами зібрати дійсно фахове середовище для дискусії щодо вектору розвитку цифровізації сфери публічного управління та адміністрування не тільки в окремих містах, а в державі в цілому, аби послуги були зручними та доступними для усіх громадян, а не тільки для мешканців мегаполісів. Безперечно, ключовими темами конференції також стануть: нові терміни галузі, цифрова гігієна та безпека, теми інформаційної війни та ролі в ній медіа.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Проведення масштабної дискусії щодо зазначених проблем, безумовно, приверне увагу до галузі, а дискусія у науково-експертному та практичному середовищі дасть змогу напрацювати якісні зміни, технології та механізми цифровізації сфери публічного управляння, а з досвіду вже втілених проектів можна буде зрозуміти логіку залучення ресурсів для впровадження заходів з ціфровізації. Крім того, останнє десятиліття активно розвивається термінологія галузі, яка наразі потребує розтлумачення.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Участь у конференції та друк тез для науковців, завдяки залученим з громадського бюджету Столиці коштам, буде безкоштовною. Взяти участь у конференції зможуть більше науковців, а значить її підсумки будуть ще більш значимими та дадуть змогу ухвалити більш об'єктивне та раціональне рішення. Конференцію також буде трансльовано онлайн та записано для можливості повторного перегляду виступів науковців в рамках пленарного засідання.

Бюджетна ефективність проєкту

Проект реалізовуватиметься спільно з Національною академією державного управління при Президентові України, яка надасть власні ресурси.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Дискусії щодо цифровізації сфери публічного управління та адміністрування в тій чи іншій мірі відбуваються і сьогодні, проте, централізувати та концентрувати в рамках одного заходу велику кількість науковців, експертів, іноземних фахівців галузі, практиків та IT-спеціалістів в силу ресурсної обмеженості більшості подібних заходів не вдається. Тому дана конференція буде першим дійсно всебічним та широким фаховим дискусійним середовищем в зазначеній сфері.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

Двісті тисяч гривень

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

Наукова конференція відбудеться на базі Національної академії державного управління при Президентові України, корпус по вул. Академіка Ромоданова 12/2. Академія надає приміщення та наявну ресурсну базу, залучить власних спеціалістів для організації даного заходу.

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

січень-лютий 2021 - розробка плану пленарного засідання Конференції, формування списку бажаних учасників, моніторинг цін та організацій, які можуть забезпечити виконання пунктів кошторису, березень 2021 - публікація дати та місця проведення конференції, розробка афіш та розсилка запрошень, квітень -травень - обробка заявок потенційних учасників, формування списків учасників, початок остаточного формування друкованих видань, закупівля товарів та послуг згідно кошторису. 1-15 червня 2021 - організація безпосередньо пленарного засідання, формування друкованих матеріалів (монографії, словник та матеріалів конференції), їхній друк та транспортування до Академії. 15-17 червня - робота Конференції, 17-30 червня, завершення формування супровідної документації, розсилка друкованих видань.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Нестабільна політична та економічна ситуація в Україні та Світі.

Відповідальні підрозділи

Рада слухачів НАДУ при Президентові України, Кафедра інформаційної політики та цифрових технології НАДУ при Президентові України

Назва Команди проєкту

Рада слухачів НАДУ

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Відповідальні підрозділи

Департамент суспільних комунікацій ВО КМР (КМДА)

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".