Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

«Уся радість життя – в посмішці дитини!» Позитивний висновок

Доданий
01.03.2020
Номер
177
Освіта, громадянське суспільство

Сучасний спортивно - ігровий майданчик для дітей - запорука успішного майбутнього! Школа І-ІІІ ступенів № 285 Оболонського району м. Києва (вул. Полярна, 8-В). Створення сучасного європейського спортивно-ігрового майданчика, що буде безпечним та комфортним для дітей різного віку.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
505 058 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
ОКСАНА
ОКСАНА МЕЛЬНИК
Локалізація
Оболонський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Полярна, 8-В, Оболонський р-н, Київ

Опис

Проблема

Нову особистість багато в чому визначає середовище, у якому вона зростає. Адже діти немов губки вбирають світ навколо себе, і те, ким виросте дитина завтра залежить від того, що її оточує сьогодні. У нашій школі навчається більше 1000 дітей, з них 575 школярів молодшого віку, 450 дітей залишаються на групі подовженого дня. Але інфраструктура для організації дитячого дозвілля відсутня. Спортивно-ігрові майданчики занедбані або встановленні без врахування потреб і інтересів дитини. Побудова спортивно-ігрового майданчика повинно повернути шкільне подвір’я дітям, а вчителям можливість оздоровлювати і розвивати майбутнє покоління.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

1.Придбання безпечного та всесезонного обладнання для дитячого майданчика (лабіринт, тренажери, дерев’яні колоди для ходьби, кільця для гри в баскетбол, лавки…). 2.Підготовка площадки для встановлення обладнання. 3.Роботи по встановленню обладнання. 4.Облаштування території. 5.Створення умов для розвитку спортивного духу та соціальної поведінки дітей.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Цей проект спрямований на підвищення рівня соціального показника: охоплення дітей фізкультурою та спортом, активний відпочинок. Дитячий шкільний майданчик – це найкращий засіб направити невгамовну дитячу енергію в правильне русло і забезпечити оптимальне поєднання приємного та корисного. Необхідно створити таке місце, де діти могли б спілкуватися між собою на свіжому повітрі, при цьому грати на дитячому майданчику зі своїми однолітками, а не сидіти перед телевізором чи комп’ютером.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Встановлення спортивно-ігрового майданчика, надасть можливість гармонійно та всебічно розвивати підростаюче покоління. Пропонований ігровий дитячий майданчик розрахований для учнів молодшого шкільного віку, педагогів, мешканців мікрорайону школи, а також всіх небайдужих до здорового способу життя.

Бюджетна ефективність проєкту

Спортивно-ігровий майданчик потребує подальшого періодичного догляду та обслуговування для тривалої експлуатації.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Спортивно-ігровий майданчик відповідає Європейським стандартам.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

505 058,00 грн.

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1. Розробка проекту спортивно-ігрового майданчика. 2.Консультативні роботи з фірмою-підрядником. 3.Встановлення нового обладнання та облаштування гумового покриття на спортивно-ігровому майданчику. 4.Урочисте відкриття спортивно-ігрового майданчика.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Підвищення цін на матеріали.

Назва Команди проєкту

Співавтори: Безпрозванна Тетяна, Бондаренко Тетяна, Гордіяш Людмила.

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Експертна оцінка

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".