Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Парк Наукової Рекреації Очікує рішення

Доданий
11.03.2020
Номер
1772
Культура, туризм

Грунтуючись на працях видатних природознавців 20 століття, проект Парку відтворить у громадському просторі Києва оздоровчі винаходи, спрямовані на розкриття потенціалу людського тіла та його здоров'я, облаштує нову зелену зону столиці. Місцезнаходження майбутнього парку - закинута вулиця Петрівська, що поблизу Львіської площі

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
420 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект

Опис

Проблема

Вулиця Петрівська у Києві до 1990-х років більше ста років сполучала Поділ із Верхнім містом, та політичні, соціальні й геологічні катаклізми призвели до занепаду цього маршруту. Місцева забудова була поступово знищена, а на її місці виникли непрохідні хащі. Проект Парку наукової рекреації базується і планує продовжити роботу платформи міської культури Хащі, що була створена активістами урбаністичного руху столиці на території вулиці поруч із Львівською площею. У 2016 році, в рамках фестивалю Дійство разом з містянами було розчищено зарослу ділянку та облаштовано елементи публічного простору загального користування, що дало можливість проводити концерти, кінопокази, зустрічі громади, збудовано 60-метрові сходи, що з'єднали територію зі Львівською площею, відновивши закинутий маршрут.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Грунтуючись на працях видатних природознавців початку 20 століття, проект пропонує відтворення медичних винаходів, спрямованих на розкриття потенціалу людського тіла і властивостей фізичного універсуму. Ряд вчених і мислителів ХХ століття працював над терапевтичними апаратами, що перебували поза областю традиційної науки. Радянські біофізик А. Л. Чижевський і природознавець Володимир Вернадський, німецький психоаналітик Вільгельм Райх, американський нейропсихолог Джон Ліллі, та інші дослідники створювали альтернативні підходи до лікування людського організму. На початковому етапі Парк відтворить найбільш прості у використанні і доступні для широкої аудиторії винаходи: вуличний аероіоніфікатор (Люстра Чижевського), генератор червоного ЛЕД-випромінювання та акумулятор оргонної енергії.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Покращення умов життя жителів району Львівської площі Оздоровлення громадян Естетичне перетворення закинутої території Відновлення міського маршруту Створення зеленої зони

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Внаслідок реалізації проекту Парк наукової рекреації стане до безкоштовного користування киян та гостей міста, що зможуть відвідати оновлену паркову зону і оцінити оздоровчий ефект приладів, що будуть представлені. Команда проекту намагатиметься зробити територію якнайдоступнішою і всіляко сприяти поширенню інформації про Парк, відновити закинутий маршрут Верхнє місто - Поділ. У подальшому планується облаштування окремої дитячої зони на території Парку.

Бюджетна ефективність проєкту

У подальшому проект не передбачає витрат з бюджету

Інформація щодо інноваційності проєкту

Застосування приладів для оздоровлення людини у громадському парку буде вперше застосовано в нашій країні. Безкоштовно та щоденно, кияни зможуть відвідати нову зелену точку на мапі столиці. Технологічна складова зацікавить широке коло містян та гостей міста і стане туристичною принадою центральної частини міста.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

402000

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Лютий 2021 - закупівля обладнання Квітень 2021 - підготовка майданчику Квітень 2021 - виготовлення приладів і конструкцій Травень 2021 - підготовка доріжок і освітлення Травень 2021 - встановлення приладів і конструкцій Червень 2021 - підключення сонячних панелей та приладів Червень 2011 - запуск проекту

Відповідальні підрозділи

Департамент Освіти, Загальноміський проект

Назва Команди проєкту

Парк наукової рекреації

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління екології та природних ресурсів ВО КМР (КМДА)

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".