Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Профільний STEM та STEAM – центр кабінету інформатики Позитивний висновок

Доданий
11.03.2020
Номер
1773
Освіта, громадянське суспільство

Придбання сучасного комп'ютерного класу з мультимедійними технологіями дасть змогу створити дітям необхідні умови для здобуття повноцінної якісної освіти та вміння використовувати сучасні інформаційно-комунікаційні технології, а вчителям - можливість підвищення кваліфікації, сприяють розширенню навичок колективної роботи і дистанційної роботи з учнями і батьками.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
442 500 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Дніпровський

Опис

Проблема

У школі для навчання використовується недостатня кількість комп'ютерів, крім того, частина техніки морально застаріла і непридатна для використання. Це не дає можливість учням та вчителям оволодіти актуальними знаннями та навичками на належному рівні, робить здобуту освіту неконкурентною. В сучасному світі людина, що не вміє використовувати нові комп'ютерні технології відчуває себе неповноцінно - має складнощі при отримані вищої освіти та влаштуванні на гідно оплачувану роботу. На сьогодні інформаційні технології значно розширюють можливості використання сучасного комп'ютера і дозволяють найбільш повно і успішно реалізувати розвиток здібностей дитини і дорослих.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Дану проблему пропонується вирішити шляхом забезпечення школи сучасним комп'ютерним класом з необхідним програмним забезпеченням. Це дозволить розширити та оновити зміст, форму та методи викладання інформатики, зробить заняття більш цікавими і яскравими та забезпечить підвищення рівня залученості учнів в освітній процес, а також можливість підвищення кваліфікації педагогічного колективу.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Ключовими показниками результативності проекту стануть підвищення рівня розвитку та якості освіти учнів, розвиток пізнавальної мотивації дітей, участь в конкурсах, олімпіадах, конференціях, турнірах, організація дистанційного навчання в період карантину і канікул, формування необхідних компетенцій випускника школи. Діти стануть більш самостійними та цілеспрямованими, адаптованими до життя в цифровому суспільстві.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Даний проект розрахований на учнів, батьків та мешканців району

Бюджетна ефективність проєкту

Даний проект не потребує додаткового фінансування.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Проект забезпечить використання сучасних технологій навчання: он-лайн тестування, організація дистанційного навчання, новітніх комп'ютерних програм та хмарних технологій.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

Повне

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Постановка на тендерну комісію, проведення закупівель, доставка і монтаж сучасного комп'ютерного обладнання.

Назва Команди проєкту

Гімназисти

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".