Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Сучасні меблі та обладнання для шкільної бібліотеки НВК № 240 «Соціум» На реалізації

Доданий
19.02.2020
Номер
18
Освіта, громадянське суспільство

Створення центру громадського життя та інноваційного розвитку в НВК № 240 «Соціум».

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 280 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Інна
Інна Гонтар
Локалізація
Оболонський
Адреса установи/закладу, будинку
просп. Героїв Сталінграда, 39-Г

Опис

Проблема

Сьогодні бібліотека є чи не єдиним місцем, де дитина має можливість безкоштовно реалізувати свої культурні, освітні, інформаційні, комунікативні потреби. Тому є величезна потреба у створенні сучасного простору для реалізації вищезазначеної потребі. Проте застаріла матеріально- технічна база бібліотеки, непривабливий інтер’єр та несучасні меблі не дають реалізувати ці можливості в повній мірі. Як наслідок – низька кількість користувачів, вузькість кругозору, брак культурного спілкування і, як наслідок, високі ризики долучення до шкідливих звичок.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Проблему пропонується вирішити шляхом створення інформаційно- комунікаційного простору у бібліотеці: приміщення бібліотеки обладнати за останнім словом SMART просторів та зонувати приміщення за допомогою сучасних меблів (зона Інтернет та медіа; простір для соціокультурних заходів; «Комфорт – зона»). Забезпечити простір інтерактивною дошкою, проектором, екраном, електронними книгами тощо – засобами, необхідними для всебічного розвитку школярів. Облаштувати простір зручними меблями для читання, самоосвіти. Відмінність проекту від аналогів полягає в поєднанні книжкового класичного дозвілля з сучасним інтерактивним простором для всебічного розвитку в одному місці.

Ключові показники оцінки результату проєкту

1 Популяризація бібліотеки,як наслідок,підняття іміджу бібліотеки,залучення до послуг бібліотеки усіх здобувачів освіти.2 Перетворення бібліотеки в сучасний центр.3 Підтримка культурних ініціатив школярів та надання можливостей їх реалізації.4 Підвищення рівня літературної та культурної освіти школярів.5 Об’єднання однодумців,можливість розширити коло друзів та свій кругозор.6 Мінімізація ризиків долучення молоді та дітей до шкідливих звичок через наявність місця,де можна проводити вільний час.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Здобувачі освіти, педагогічні працівники та гості школи. Орієнтовна кількість 1500-1700 чоловік.

Бюджетна ефективність проєкту

1280000

Інформація щодо інноваційності проєкту

Цей проект розкриває необхідність залучення шкільної бібліотеки до нової інформаційної діяльності.Тому в бібліотеці прагнемо створити приміщення:яке буде відповідати останнім тенденціям створення SMART просторів,можливість користування всесвітньою мережею Інтернет,WI-FI,електронним каталогом і віртуальною довідкою,використання електронних варіантів книги і перегляд фільмів,які мають здійснити свій внесок у виховання сучасної молоді.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

1280000

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1.Списання та демонтаж старих меблів, підготовка до встановлення нових меблів. 2. Закупівля нових меблів та обладнання. 3. Встановлення книжкових стелажів-трансформерів, комп’ютерних столів, столів – трансформерів, стільців, м’яких крісел. 4. Встановлення технічного обладнання (комп’ютери, проектор, екран, тощо). 5. налаштування електронних книжок. 6. Розробка плану заходів, які можливо втілити завдяки зонованому приміщенню та новому обладнанню.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Відсутні

Назва Команди проєкту

Гонтар Інна Миколаївна

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Так.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".