Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Маленькі Чомухи. Сучасне обладнання для маленьких дослідників ЗДО №587. Позитивний висновок

Доданий
02.03.2020
Номер
212
Освіта, громадянське суспільство

У своїх дослідженнях малюки користують¬ся методом спроб та помилок, час від часу вони ви¬гадують власні способи пізнання навколишнього світу. Дитяча ініціатива і пошукова активність спрямова¬ні на «винахід», самостійне відкриття засобів і спосо¬бів розв'язання завдань. Проект розрахований задовольнити дитячу допитливість шляхом облаштування на території пошуково-дослідницької лабораторії.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
239 057 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Святошинський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Булаховського Академіка, 32-А, Святошинський р-н, Київ

Опис

Проблема

Дитина щодня ро¬бить для себе відкриття. Передумовою розвитку самостійної і успішної особистості є пошукова діяльність. Ефективний розвиток пошукової діяльності, бажання самостійно діяти і досліджувати навколишнє, виховання екологічно-культурної поведінки в довкіллі потребує мобільного, сучасного, інтерактивного обладнання, якого в садочку немає.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

1. Придбання сучасного, мобільного, цікавого обладнання для пошукової діяльності. 2. Облаштування пошуково-дослідницької лабораторії на території садочку, де діти вчитимуться аналізувати свої спостереження у природі, проводити досліди, робити висновки про закономірності та взаємозв'язки. В холодну пору року мобільна лабораторія продовжить свою роботу в приміщенні закладу, в спеціально відведеній кімнаті. 3. Діти будуть мати можливість самостійно мислити, знайомитись з властивостями ґрунту, рослинами, паперу, хутра, пластиліну, повітря, води, магніту тощо. Досліджувати живу і неживу природу. 4. Залучення дітей до пошуку і відкриття нового, розвитку власного творчого потенціалу. 5. Організація сімейного дозвілля, де діти будуть мати можливість ділитися власними досягненнями і відкриттями.

Ключові показники оцінки результату проєкту

- Залучення дітей до активної пошукової діяльності, саморозвитку. - Розкриття творчого потенціалу дітей. - Розвиток комунікативних здібностей дітей, вміння співпрацювати з однолітками, дорослими. - Розвиток всіх аналізаторів, чуттєвого досвіду, мислення; - Залучати до самостійного знаходження альтернативних шляхів пошуку інформації та визначення властивостей матеріалів; - Розширювати знання про взаємозалежність явищ живої та неживої природи.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Розкриття внутрішнього потенціалу дитини, відкриття нових талантів. Популяризація екологічно-культурної поведінки в довкіллі. Пошуково-дослідницька лабораторія – це можливість залучення всіх вікових категорій дітей (від 2 до 7 років) безоплатно долучитися до експериментування та активної діяльності у процесі пізнання світу. Проект розрахований на самореалізацію, розширення кругозору дітей з особливими потребами, які зможуть розкрити, виразити свій внутрішній світ через творчість.

Бюджетна ефективність проєкту

Інноваційний проект – не потребує додаткового фінансування.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Інноваційний проект

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

239057

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

Відсутнє

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1.Закупівля меблів, обладнання та витратних матеріалів. 2.Монтаж обладнання.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Не має

Назва Команди проєкту

Можемовсе

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Так.
Мотора Тетяна Василівна

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".