Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

ВЗАЄМОДІЯ: «Розвиток закладів культури Дарницького району» Брав участь

Доданий
03.03.2020
Номер
249
Культура, туризм

Забезпечення сучасним обладнанням закладів культури Дарницького району міста Києва, для покращення державної мовної політики, розвитку гармонійного суспільства, розбудови демократичної правової держави, з урахуванням особливостей соціально-культурного та туристичного середовища Дарницького району.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 004 111 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Дарницький

Опис

Проблема

Відсутність необхідного обладнання, яке потрібне для організації проведення культурно-мистецьких заходів, соціально-культурного та туристичного середовища Дарницького району. На жаль, технічне забезпечення застаріле та його недостатньо, а бюджетне фінансування на зміцнення матеріально-технічної бази, а саме придбання обладнання та матеріалів відсутнє в потрібній кількості..

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Даний проєкт передбачає забезпечення закладів культури: 1.Придбання сценічних костюмів для оркестру народних інструментів для Музичної школи № 21, вул. Харківське Шосе, 121/3. 2. Придбання мультимедійного обладнання для Дитячої школи мистецтв № 9, вул. Є. Харченка, 47. 3. Придбання оргтехніки, навчального обладнання та аксесуарів для музичних інструментів для ДШМ №4, вул. А. Ахматової, 5. 4. Придбання одягу сцени для Палац Культури «Дарниця», вул. Костянтина Заслонова, 18. 5.Придбання проектного обладнання для Дитячої художньої школи № 11 Дарницького району м. Києва, вул. Юрія Пасхаліна, 15-А. 6. Проведення ДИТЯЧИХ СВЯТА в Дарницькому районі. 7.Придбання музичного обладнання для фестивалів та конкурсів в РДА, вул. Кошиця, 11. 8. Модернізація бібліотеки № 159.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Збільшиться кількість культурних заходів, покращиться державна мовна політики, розвиток гармонійного суспільства, розбудови демократичної правової держави, з урахуванням особливостей соціально-культурного та туристичного середовища Дарницького району.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Даний проєкт є загальнодоступним для кожного мешканця м. Києва

Бюджетна ефективність проєкту

Додаткового фінансування не потребує

Інформація щодо інноваційності проєкту

ні

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

1 004 111,00

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1. Придбання замовником необхідного обладнання. 2. Доставка та монтаж обладнання в закладах культури Дарницького району міста Києва. 3. Проведення культурних заходів. 3. Урочисте відкриття.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Відсутні

Відповідальні підрозділи

Відділ культури Дарницької районної в м. Києві державної адміністрації

Назва Команди проєкту

ВЗАЄМОДІЯ

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Так.

За проєкт проголосували

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".