Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Територія здорового харчування Очікує рішення

Доданий
19.02.2020
Номер
26
Освіта, громадянське суспільство

Відомо, школярі проводять в стінах освітнього закладу 12 років свого життя. Вони не тільки навчаються, але і вживають їжу та проводять спільне дозвілля в стінах школи. Одним із житєвоважливих показників є здорове харчування, як застава успішного навчального процесу. Для реалізації вказаного показника в київському ліцеї 157 був створений проект "Територія здорового харчування". Заради наших дітей.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
2 969 280 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
ОЛЕГ
ОЛЕГ ДОРОШЕНКО
Локалізація
Оболонський
Адреса установи/закладу, будинку
просп. Оболонський, 12-В

Опис

Проблема

Зношена, застаріла матеріально-технічна база їдальні радянських часів. Інтер'єр потребує ремонт та модернізацію. Обладнання кухні потребує заміни на сучасне, енергоефективне обладнання, яке відповідає вимогам стандартів України та HoReCa. Реалізовавши даний проект, їдальня київського ліцею 157 багато років буде задовольняти потреби своїх ліцеїстів в їжі приготуванням на якісному та безпечному обладнанні. Інтер'єр їдальні теж відіграє не останню роль в культурі споживання їжі. Відомо, що здоров'я неможливо купити тому берегти його потрібно з дитинства. Саме тому цей проект дуже важливий для батьківської та учнівської громад ліцею № 157 на Оболоні.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Капітальний ремонт інтер'єра їдальні та заміна морально застарілого радянського обладнання на сучасне та енергоефективне.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Зменшення енергоспоживання їдальні в цілому, що позитивно відобразиться на загальне енергетичне навантаження будівлі ліцею та Оболонського району в цілому. Приведення їдальні до європейських норм по максимальній кількості показників. Естетичне задоволення використання сучасного інтер'єру учнівською громадою. Наявний приклад здорового харчування, як складова здорового образу життя для підростаючого покоління громадян України.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

З метою забезпечення якісного та безпечного харчування учнів, в кількості 1449 дітей, поліпшення організації дитячого харчування та громадський контроль за харчуванням. Впровадження системи НАССР. Контроль в критичних точках.

Бюджетна ефективність проєкту

Проект, після реалізації, не потребує подальшого фінансування. Окупність складає три роки. Реалізація проекту призводить до економії б. к.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Інноваційність проекту полягає в пов'язаності цілей та засобів їх досягнення. Комплекс організаційних, фінансових, виробничих та конструкторських заходів відповідним чином поєднаних ресурсами, термінами та виконавцями. Мета даного інноваційного проекту полягає у створенні зміні існуючої технологічної, організаційної та соціальної систем для досягнення в результаті зниження витрат ресурсів (виробничих, фінансових, людських), докорінного поліпшення якості продукції та поліпшення послуги.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

2969280

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Виконання проекту планується з червня по серпень місяць.

Назва Команди проєкту

Smart 157

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.
ні

Приналежність до депутатських Команд

Ні.
ні

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".