Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Комплексне обстеження схилу Кловського яру Відхилений остаточно за експертизою

Доданий
03.03.2020
Номер
266
Екологія

В центрі Печерського району м.Києва в межах вулиць Богомольця, Крутого Узвозу, Мечникова і Шовковичної знаходиться зсувонебезпечний схил Кловського яру. Зсув ґрунту вже неодноразово відбувався і загроза повторних зсувів не зникла понині, адже відсутні конкретні заходи та роботи з цього приводу, які б попередили та унеможливили виникнення подібних надзвичайних ситуацій сьогодні та у майбутньому.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
2 985 945 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Печерський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Мечнікова, 11, Печерський р-н, Київ

Опис

Проблема

Недослідження та не обстеження проблеми укріплення зсувонебезпечного схилу Кловського яру потенційно загрожує техногенно-екологічною катастрофою та життю і здоров'ю людей.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Проведення комплексного обстеження схилу всього Кловського яру за допомогою фахових експертів та компетентних спеціалістів дозволить виявити всі зсувонебезпечні ділянки схилу, а також реалізація цього проекту буде достатньою підставою для подальшого усунення всіх небезпечних зон, причин, що зумовлюють небезпечний стан схилу, для уникнення техногенно-екологічної небезпеки і потенційних надзвичайних ситуацій.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Цей проект – це безпека всіх мешканців Кловського мікрорайону в центрі Києва і його реалізація дозволить запобігти як небажаним наслідкам, так і забезпечити нормальне, безпечне, комфортне життя киян та гостей столиці.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Обстеження зсувонебезпечного схилу стосується всіх мешканців мікторайону і зачіпає інтереси як громадян, так і міської громади Києва, органів державної влади столиці (МВС, Головне слідче управління, Олександрівська лікарня та ін.) та дозволить побачити загальний стан проблеми та шляхи її попередження і вирішення.

Бюджетна ефективність проєкту

Після реалізації не буде потребувати додаткового фінансування.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Проект актуальний та відповідає нагальності. До сьогодні комплексно схил Кловського яру не обстежувався.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

2985945

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

План заходів передбачає обрання оганізації, яка буде обстежувати схил та безпосерднє обстеження і надання науково-технічних висновків.

Назва Команди проєкту

Громадська організація "Кловський Схил"

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".