Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Дихальний апарат для протишокової палати КНП "КМК лікарня швидкої медичної допомоги" Очікує рішення

Доданий
04.03.2020
Номер
277
Здоров'я

Апарат штучної вентиляції легень буде встановлений в протишоковій палаті приймального відділення КНП "КМК ЛШМД". За останні 12 місяців відмічається значний ріст пацієнтів, які доставлені в протишокову палату маючи критичний стані. Це вимагає встановлення додаткового медичного обладнання необхідного для відновлення і підтримки життєвих функцій організму.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
358 799 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Братиславська, 3, Деснянський р-н, Київ

Опис

Проблема

Відновлення дихальної функції у пацієнтів, які досталені в КНП "КМК ЛШМД" в критичному стані, стані коми та шоку.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Наявність та концентрація необхідного медичного обладнання в місці прибуття автомобілей бригад естреної (швидкої) медичної допомоги, які доставляють важкохворих або травмованих, дозволить вже через секунди проводити повний комплекс реанімаційних заходів.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Серед світових стандартів надання медичної допомоги важкохворим та травмованим існує Концепція "Золотої години". Це вимагає, щоб на протязі перших 60 хв з моменту травми або критичного захворювання максимально швидко було проведено обстеження пацієнта та надано необхідне лікування. Підключення до апарату штучної вентиляції легень значно знизить ризик смерті та значно покращить шанси на одужання.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

КНП "КМК ЛШМД" спеціалізується на важкій травмі та невідкладних станах при захворюваннях органів та систем. Ми працюємо (чергуємо) в цілодобовому режимі 24/7/365. Наш заклад приймає пацієнтів / травмованих незалежно від адреси реєстрації, громадянства та релігійної конфесії.

Бюджетна ефективність проєкту

Скільки коштує людське життя?... І якщо за допомогою апарату штучної вентиляції легень ми зможемо врятувати хоча б 1 життя - це чудово!

Інформація щодо інноваційності проєкту

Наявність необхідного та достатнього медичного обладанання, це відповідність світовим стандатам надання медичної допомоги.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

358800

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Дихальний апарат (апарат штучної вентиляцї легень), у разі перемоги проекту, буде встановлений в протишоковій палаті (кімната №8 приймального відділення КНП "КМК ЛШМД) з цілодобовим режимом роботи.

Назва Команди проєкту

КНП "КМК ЛШМД"

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

Департамент охорони здоров'я ВО КМР (КМДА)

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".