Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Музичний фестиваль духових оркестрів «KYIV ORCHESTRA». Очікує рішення

Доданий
05.03.2020
Номер
339
Освіта, громадянське суспільство

Проведення в Києві 23 серпня 2021 року музичного фестивалю духових оркестрів «KYIV ORCHESTRA», присвяченого Дню Незалежності України.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
598 680 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Дарницький
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Заслонова Костянтина, 14

Опис

Проблема

Духові оркестри напрацьовують гарні музичні репертуари, співпрацюють з відомими музичними гуртами та музичними колективами, приймають участь в різних шоу, святкових заходах, конкурсах, фестивалях. Але на превеликий жаль, всі відомі фестивалі духових оркестрів, конкурси проводяться поза межами столиці і закордоном. Жодного фестивалю для духових оркестрів, і не тільки, в Києві не проводиться. Це погано впливає на моральний дух учасників колективів, немає зовнішньої мотивації, підтримки з боку своїх глядачів, друзів, міської влади. Колективи не відчувають важливість, значущість та цінність своєї праці.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

З метою популяризації духової музики, моральної підтримки дітей та колективів, духових оркестрів, обміну досвідом, створення музичного середовища, культурного простору, який сприятиме розвитку, відродженню духової музики пропонуємо започаткувати проведення щорічного музичного фестивалю духових оркестрів «KYIV ORCHESTRA».

Ключові показники оцінки результату проєкту

• Започаткування проведення щорічного музичного фестивалю духових оркестрів «KYIV ORCHESTRA»; • Популяризація, розвиток і відродження духової музики; • Презентація широкому загалу, київському глядачеві репертуару найкращих духових оркестрів з усієї України; • Залучення дітей до занять на духових музичних інструментах; • Підтримка талановитих колективів.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

загальнодоступність

Бюджетна ефективність проєкту

не потребує додаткового фінансування

Інформація щодо інноваційності проєкту

-

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

59860,00 грн.

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

-

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

- підготовка положення і програми проведення музичного фестивалю духових оркестрів «KYIV ORCHESTRA» - залучення до участі оркестрових колективів - визначення місця проведення концертів; - зустріч колективів; - супровід у пошуку місця проживання та харчування; - транспортування колективів, - доставка та оренда апаратури; - організація роботи фотографа, відео; - підготовка афіш, анонс на сторінках у соцмережах; - закупівля цінних і заохочувальних подарунків, сувенірної продукції - урочисте проведення музичного фестивалю «KYIV ORCHESTRA»

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

збільшення вартості товарів та послуг

Приклади схожих рішень (проєктів)

-

Відповідальні підрозділи

Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація
Управління освіти

Назва Команди проєкту

Музичний фестиваль духових оркестрів «KYIV ORCHESTRA».

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".