Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Оновлення площі під постаментом Очікує рішення

Доданий
20.02.2020
Номер
35
ЖКГ (комунальне господарство, енергоефективність)

Оновлення тротуарної частини, площі під пам'ятним постаментом, що знаходиться на тополиній алеї – вул. Героїв Севастополя, місто Київа, від початку сходів площі під пам’ятним постаментом й по перехрестя з вул. Бориславська. Де в ході виконання робіт, планується, демонтаж застарілого, занедбаного тротуарного покриття й кладка нової тротуарної плитки з урахуванням озеленення.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 106 705 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Солом'янський

Опис

Проблема

Занедбаний стан, площі (зона відпочинку) навколо понівеченого пам’ятного постаменту, що розташована на розі вул.Героїв Севастополя та просп.Відрадного, Солом’янського району міста Києва, не є прийнятним елементом благоустрою столиці України, що створює негативне враження у мешканців навколишнього мікрорайону та гостів столиці. А також занедбаний стан, зазначеної площі, не підлягає для використання, мешканцями та гостями столиці, за призначенням, тобто зазначена площа більше не сприяє культурному відпочинку пересічних громадян.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Демонтаж застарілого, занедбаного тротуарного покриття й кладка нової тротуарної плитки з урахуванням озеленення. Обслуговування і догляд тротуарного покриття вимагає мінімальних затрат. За необхідності плитку можна частково чи повністю демонтувати ( наприклад, для ремонта підземних коммунікацій ), а згодом вмостити знову. Завдяки пористій структурі вода проходить крізь плитку в основу, в той час як поверхня плитки залишається сухою і не руйнується. Тротуарна плитка має низьку здатність до зтирання і є стійкою до дії лугів і хімічних речовин.

Ключові показники оцінки результату проєкту

1.Зменшення кількості утворення стихійних сміттєзвалищ; 2.Зменьшення кількості навантаження - скупчення людей у найближчому парку; 3.Сприятливі умови для дозвілля на свіжому повітрі; 4. Сприятливі умови для початку реалізації змінення понівеченого пам'ятного постамента, на історико-значущий для столиці, пам'ятний постамент.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Оновлення площі під постаментом, є важливим елементом для мешканців мікрорайону Караваєвих Дач, що налічує більше 4000 тисяч населення, а також є єдиною площею для частини мешканців Солом'янського району, що мешкають вздовж просп.Відрадного та прилеглих вулицях

Бюджетна ефективність проєкту

1.Зменшення кількості утворення стихійних сміттєзвалищ; 2.Обслуговування і догляд тротуарного покриття вимагає мінімальних затрат

Інформація щодо інноваційності проєкту

Тротуарна плитка - технологічниим та водночас екологічним матеріалом.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

З бюджету міста Києва

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1.Демонтаж двох (2) рядів нижньої частини постаменту, по одному ряду з обох боків (серпень); 2.Демонтаж старих тротуарних плит: -Площа (зона відпочинку) навколо постаменту; -Тротуарна частина тополиної алеї, від площі (зона відпочинку) по вул. Бориславська (серпень); 3.Реконструкція (демонтаж та встановлення) сходів до постаментної площі, з урахуванням розмірів нового покриття(серпень); 4.Підготовчі роботи з вкладання нового тротуарного покриття (контрольні заміри, вирівнювання ґрунту, підсипка «основи») на частині тополиної алеї та площі(зона відпочинку) навколо постаменту, (серпень); 5.Кладка нової тротуарної плитки. (серпень-вересень)6.Встановлення двох смітників навколо площі, біля зони відпочинку (вкресень -жовтень) 7.Чистка від фарби існуючих квітників (вересень-жовтень)

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Несприятливі погодні умови

Приклади схожих рішень (проєктів)

Оновлено сквер на бульварі Вацлава Гавела, 1-3 та закладено алею закоханих молодят

Відповідальні підрозділи

КП «По утриманню зелених насаджень» Солом’янського р-ну м. Києва

Назва Команди проєкту

Команда "Оновлення громадського простору"

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Додаткова інформація

Члени команди: Осьмак Антон Сергійович, Хмельницька Маріанна Олександрівна, Курінна Оксана Миколаівна

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".