Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Універсальна інноваційна майстерня в СЗШ №104 Позитивний висновок

Доданий
05.03.2020
Номер
350
Освіта, громадянське суспільство

«Універсальна інноваційна майстерня» спрямована для розвитку практичних навичок дітей та дорослих в галузі сучасних прикладних технологій. Для всебічного та практичного розвитку в творчому та технічному напрямках пропонується організувати шкільні та позашкільні заняття з дітьми та дорослими для здобуття нових навичок за напрямками: моделювання, 3D, дизайн, декор, художня обробка конструкцій.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
396 272 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Оболонський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Лісна, 28, Оболонський р-н, Київ

Опис

Проблема

Низький рівень мотивації до відвідування уроків з трудового навчання та здобуття практичних навичок, особливо для юнаків. Застаріла матеріально-технічна база облаштування кабінету не дає можливості розвиватися в повному обсязі. Залучення до практичного навчання батьків, привнесе в розвиток дітей ефективний результат особистого прикладу. Збільшиться кількість відвідувачів. Забезпечення доступу до майстерні буде узгоджено за графіком відвідування гуртків. Проведення додаткового часу в майстерні зменшить ризики розвитку шкідливих звичок у молоді.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Відкриття в школі « багатофукціональної універсальної майстерні» з зонами роботи за різними напрямками: гравірування, різблення, сверління, шліфування, полірування, зклеювання, випилювання на лобзику, допоможе кожному бажаючому знайти собі справу для здобуття нових прикладних навичок. Майстерня - це місце, де діти та дорослі зможуть творити та майструвати за допомогою різних інструментів. Також за допомогою сучасних тренажерів для надання першої медичної підготовки діти та дорослі зможуть практикувати навички екстреного реагування на небезпечні та складні життєві ситуації.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Підвищення мотивації та рівня розвитку практичних навичок серед молоді. Перетворення кабінету трудового навчання в інноваційний творчій простір для корисного і практичного шкільного та сімейного дозвілля. Поєднання фізичних та інтелектуальних задач сприяє індивідуальному та соціальному розвитку.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Проект для школярів, батьків, учителів, бажаючі освоїти нову навичку любого віку

Бюджетна ефективність проєкту

Проект не потребує подальшого фінансування після реалізації проекту.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Облаштування інноваційним сучасним обладнанням.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

396272

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1. Узгодження переліку обладнання. 2. Закупівля. 3. Поставка, монтаж, налагодження, облаштування

Відповідальні підрозділи

Управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації

Назва Команди проєкту

команда СЗШ №104

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".