Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Модернізація алеї для прогулянок Брав участь

Доданий
20.02.2020
Номер
37
ЖКГ (комунальне господарство, енергоефективність)

Модернізація тротуарної частини тополиної алеї, що знаходиться по вул. Героїв Севастополя, місто Київа, від вул. Бориславська й по перехрестя з вул. Патріотів. Де в ході виконання робіт, планується, демонтаж застарілого, занедбаного тротуарного покриття й кладка нової тротуарної плитки з урахуванням озеленення, та з заміною застарілих лав на нові.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
2 215 062 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Солом'янський

Опис

Проблема

Застарілий стан покриття тротуарної частини тополиної алеї, що знаходиться по вул. Героїв Севастополя, від вул. Бориславська й по перехрестя з вул. Патріотів, Солом’янського району міста Києва, не є прийнятним елементом благоустрою столиці України, що створює негативне враження у мешканців навколишнього мікрорайону та гостів столиці. А також застарілі та понівечені лавочки, вздовж тротуарної зони не підлягають для використання, мешканцями та гостями столиці, за призначенням, тобто зазначені зони відпочинку, більше не сприяють культурному відпочинку пересічних громадян.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

1.Демонтаж застарілого тротуарного покриття; 2. Укладка нової тротуарної плитки з урахуванням озеленення; 3. Встановлення нових лавочек й смітників; Задля : Налагодження міського благоустрою Столиці, та : 1.Зменшення кількості утворення стихійних сміттєзвалищ; 2.Зменьшення кількості навантаження - скупчення людей у найближчому парку; 3.Сприятливі умови для дозвілля на свіжому повітрі.

Ключові показники оцінки результату проєкту

1.Сприятливі умови задля зменшення кількості утворення стихійних сміттєзвалищ; 2.Сприятливі умови для дозвілля на свіжому повітрі; 3. Зменьшення кількості навантаження - скупчення людей у найближчому парку

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Модернізація тротуарного покриття на тополиній алеї, є важливим елементом для мешканців мікрорайону Караваєвих Дач, що налічує більше 4000 тисяч населення, тротуарною частиною якої, щодня діти йдуть до навчальних закладів, а мешканці Караваєвих Дач крокують у справах щоранку та у вечорі повертаючись по домівках.

Бюджетна ефективність проєкту

Обслуговування і догляд тротуарного покриття вимагає мінімальних затрат

Інформація щодо інноваційності проєкту

Тротуарна плитка - технологічний матеріал. За необхідності плитку можна частково чи повністю демонтувати ( наприклад, для ремонта підземних коммунікацій ), а згодом вмостити знову. Завдяки пористій структурі вода проходить крізь плитку в основу, в той час як поверхня плитки залишається сухою і не руйнується. Тротуарна плитка має низьку здатність до зтирання і є стійкою до дії лугів і хімічних речовин.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

З бюджету міста Києва

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1.Демонтаж старих лавок (4шт) , на частині алеї, що підлягає ремонту (вересен ); 2.Демонтаж старих смітників, на частині алеї, що підлягає ремонту (вересень); 3.Підрізка старого тротуарного покриття згідно з планованими розмірами прокладання нового тротуарного покриття , тротуарна частина алеї, що підлягає ремонту(вересень-жовтень); 4.Підготовчі роботи з вкладання нового тротуарного покриття, тротуарна частина алеї, що підлягає ремонту (вересень-жовтень ); 5.Кладка нової тротуарної плитки, на частині алеї, що підлягає ремонту (жовтень); 6.Кладка чотирьох виступів з тротуарного покриття під лавки «содові» з урахуванням розташування лавок у шаховому порядку (жовтень-листопад);7.Встановлення чотирьох лавок «содових» (лисопад);8.Підсіювання трави вздовж нового тротуарного покриття.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Несприятливі погодні умови

Приклади схожих рішень (проєктів)

Оновлено сквер на бульварі Вацлава Гавела, 1-3 та закладено алею закоханих молодят

Відповідальні підрозділи

КП «По утриманню зелених насаджень» Солом’янського р-ну., м. Києва.

Назва Команди проєкту

Команда "Оновлення громадського простору"

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".