Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Створення багатофункціональної спортивної площадки (1 етап, футбольне поле (підготовчі роботи) Позитивний висновок

Доданий
05.03.2020
Номер
383
Молодь, спорт

Мікрорайон "Мишаловка", густо заселений старий мікрорайон у якому відсутні сучасні спортивні майданчики для розвитку дітей та підлітків. Проект передбачає створення багатофункціональної спортивної площадки. Другим етапом проекту передбенно облаштування СПОРТИВНОГО МАЙДАНЧИКА ДЛЯ ГРИ В ФУТБОЛ - ФУТБОЛЬНОГО ПОЛЯ З ПОКРИТТЯМ ІЗ ШТУЧНОЇ ТРАВИ.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
764 506 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Голосіївський
Адреса установи/закладу, будинку
просп. Науки, 76, Голосіївський р-н, Київ

Опис

Проблема

Упродовж останніх років однією з найбільш актуальних соціально-педагогічних проблем є ставлення підлітків до занять фізичною культурою й спортом. Численні дослідження вказують на те, що фізична діяльність не є для підлітків необхідністю. Причина цього – різке зростання технічного прогресу, особливості сучасних умов життя, збільшення навчального навантаження, інтенсивне зростання обсягів інформації, а також недостатній рівень інформації про здоровий спосіб життя та стан особистого здоров’я. Враховуючи зазначенне серед підлітків росте залежність до ігроманії та іншим шкідливим звичкам.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Створення багатофункціональної спортивної площадки на поліурітановій основі (футбол, волейбол, баскетбол +тренажери+ мультифітнес обладнання) сприятиме підвищенню рівня фізичної культури населення, зміцненню здоров′я майбутнього покоління та вирішенню проблеми незайнятості дітей, підлітків та молоді.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Організм, що швидко росте, потребує рухливості, тож всидіти за підручниками особливо складно. Тому заняття спортом у цьому віці важливі для підтримки тонусу – і не лише м’язового. Чергування фізичних та інтелектуальних вправ допомагає впоратися з потребами організму і вимогами шкільної програми водноча, спонукати до здорового способу життя та організації дозвілля дітей та молоді.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

З урахування щильності будівництва та відсутності спортивних майданчиків кількість потенційних користувачів передбачається на рівні 5000-7000 дітей та підлітків на рік. Користування майданчиком безкоштовне.

Бюджетна ефективність проєкту

Після реалізації не потребують подальшого фінансування.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Проектом передбачено іноваційне обладнання та матеріали, а також процес будівництва багатофункціональної спортивної площадки у 2-и етапи, за сучасними технологіями.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

764506

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

Проект складається з 2-х етапів: 1-ий - будівництво основи футбольно поля, 2-й улаштування покриття, огорожі та обладнання футбольного поля

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Проект складається з 2-х етапів: 1-ий - будівництво основи футбольно поля = 2 міс., 2-й улаштування покриття, огорожі та обладнання футбольного поля = до 2 тижнів

Відповідальні підрозділи

Голосіївська районна державна адміністрація в місті Києві
Київської міської державної адміністрації

Назва Команди проєкту

Відповідальні активісти столиці

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".