Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Облаштування прибудинкової території будинків за адресою Бажана, 9"З" Позитивний висновок

Доданий
06.03.2020
Номер
409
ЖКГ (комунальне господарство, енергоефективність)

Укладка морозостійкої плитки для підлоги на бетонних площадках біля вхідних дверей та цоколі вхідних груп під'їздів, заміна застарілої плитки біля під'їздів, пішохідних доріжках між під'їздами на сучасну тротуарну плитку. Така плитка не деформується, не плавиться, не затримує воду, що створює безпечні умови пересування мешканців та дає можливість демонтажу окремих елементів, їх повторної укладки.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
151 200 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Наталя
Наталя Кублицька
Локалізація
Дарницький
Адреса установи/закладу, будинку
просп. Бажана Миколи, 9-З, Дарницький р-н, Київ

Опис

Проблема

Під впливом часу тротуарна плитка втратила естетичний вигляд, місцями має тріщини, просідання. Під час дощової погоди на плитці утворюються величезні калюжі. Все це створює небезпечні умови пересування мешканців, особливо людей похилого віку, інвалідів та дітей. Площадки біля входу в під'їзди це єдине місце відпочинку мешканців біля будинку.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Проведення робіт з облаштування пішохідних доріжок між під'їздами та площадок біля входів у під'їзди сучасною тротуарної плиткою, що забезпечить мешканців будинку якісною зоною відпочинку, спілкування та дозвілля; створить комфортне та безперешкодне пересування мешканців; поліпшить естетичний вигляд прибудинкової території. Озеленення території навколо пішохідних доріжок та створення клумб з елементами ландшафтного дизайну біля входу у під'їзди мешканці будинку планують самостійно.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Проєкт передбачає облаштування прибудинкової території тротуарною плиткою, що дозволить створити сучасну, поліпшену зону відпочинку для мешканців будинку, інших мешканців, підвищить рівень благоустрою району та міста в цілому.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Проєкт доступний для всіх мешканців будинку та поруч розташованих будинків, особливо для людей похилого віку та з обмеженими можливостями.

Бюджетна ефективність проєкту

Після реалізації проєкту прибудинкова територія будинку не буде потребувати подальшого фінансування та підтримки.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Тротуарна плитка - запорука доглянутого сучасного будинку та прибудинкової території. Сучасна плитка зносостійка, надійна, екологічна та естетична, що дає можливість підтримувати дизайн будинку та ландшафтний дизайн прибудинкової території.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

151200

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

За рахунок коштів мешканців будинку та власними силами мешканців планується продовжити роботи з озеленення прибудинкової: посадка декоративних кущів та дерев, створення клумб тощо. території

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1. Демонтаж тротуарної плитки біля під'їздів та пішохідних доріжках між під'їздами. 2. Укладка сучасної тротуарної плитки. 3. Укладка морозостійкої плитки для підлого на бетонній площадці біля вхідних дверей та цоколі.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Збільшення вартості матеріалів та робіт.

Приклади схожих рішень (проєктів)

Немає

Назва Команди проєкту

Оптимісти

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".