Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Капітальний ремонт клубу за місцем проживання «Шанс» вул. Я.Хомова,14а Позитивний висновок

Доданий
20.02.2020
Номер
41
Освіта, громадянське суспільство

Підлітковий клуб естетичного розвитку дитини «Шанс», є один з клубів в мікрорайоні де діти можуть з бажанням навчатися, всебічно розвивати свої здібності та доцільно проводити своє дозвілля. Клуб знаходиться у критичному стані, стіни покриті пліснявою та мають великі дірки, підлога провалюється, вікна старі і не відкриваються. Клуб не ремонтувався понад 35 років, що небезпечно для дітей.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
711 924 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Солом'янський
Адреса установи/закладу, будинку
пров. Хомова Ярослава, 14-А, Солом’янський р-н, Київ

Опис

Проблема

Підлітковий клуб «Шанс» потребує капітального ремонту, який не проводився вже понад 35 років. Це напівпідвальне приміщення, де завжди стоїть запах плісняви із-за постійно вологих стін, так як сантехнічні комунікації вийшли із ладу. Клуб має 9 вікон, які не можливо відкрити для провітрювання, так, як вони дуже застарілі та розбиті. Стіни приміщень клубу мають великі дірки, деякі наскрізні. Створює небезпеку електромережа клубу, яка проходить у вологих стінах. Вхід в клуб має не естетичний вигляд, так як там теж вологі стіни і вся фарба та побілка відпадала. Підлога в клубі за тривалий час прогнила від вологи і становить небезпеку для занять з дітьми. Всі ці обставини перешкоджають ефективній роботі клубу та залученню дітей та молоді до занять у гуртках.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Проведення капітального ремонту підліткового клубу за місцем проживання «Шанс» за адресою пров. Хомова, 14а, з метою створення належних умов для занять з дітьми та молоддю.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Дотримання норм техніки безпеки та санітарних вимог для збереження життя та здоров’я дітей, збільшення у 2-3 рази кількості вихованців клубу завдяки безпечному проведенню навчально-виховної роботи з високим рівнем якості, зменшення витрат бюджетних коштів за використання електроенергії та за рахунок збереження теплової енергії.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Реалізація проекту забезпечує загальну доступність до занять та проведення свого дозвілля у клубі всім дітям, підліткам та молоді, в тому числі дітям соціально-незахищених категорій та батькам всього мікрорайону.

Бюджетна ефективність проєкту

Після реалізації не потребує подальшого фінансування. Економія бюджетних коштів за використання електроенергії та тепла.

Інформація щодо інноваційності проєкту

не інноваційний

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

711924грн.

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Січень 2021 року – проведення тендеру 01.02.2021-15.02.2021 - Розробка дефектного акту та іншої документації капітального ремонту, підготовчі роботи. 15.02.2021-15.03.2021 - Капітальний ремонт сантехнічних комунікацій та обладнання 15.03.2021-01.04.2021 - Капітальний ремонт електромережі 01.04.2021-20.05.2021 - Заміна вікон та дверних блоків. 20.05.2021- 30.06.2021 - Капітальний ремонт стін, стелі та підлоги 30.06.2021 – 15.07.2021 – Завершальні роботи

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Відсутні

Відповідальні підрозділи

Підлітковий клуб «Шанс» Солом’янського районного в місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання "Либідь"

Назва Команди проєкту

ШАНС

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".