Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Пошиття сучасних костюмів для ансамблю «Пульс» Очікує рішення

Доданий
06.03.2020
Номер
425
Освіта, громадянське суспільство

Ансамбль «Пульс» більше 30-ти років є організатором і учасником багатьох всеукраїнських і міжнародних проектів в місті Києві. Дитячий колектив потребує пошиття сучасних сценічних костюмів. Це дозволить гідно представити столицю сучасної України і виховувати дітей та молодь, які є вкрай важливою умовою європейського майбутнього нашої країни.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
317 304 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Шевченківський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Січових Стрільців, 43

Опис

Проблема

Необхідність у нових сучасних сценічних костюмах для художніх номерів народного художнього колективу «Спортивно-танцювальний ансамбль «Пульс». Основа репертуару ансамблю – художні номери, яких у репертуарі ансамблю більше 50-ти. А невід’ємною складовою кожного художнього номеру є сценічний костюм. За більше ніж тридцять років у творчому колі ансамблю виросло кілька поколінь юних киян. Молоді талановиті педагоги ансамблю втілюють у життя нові сучасні постановки, які також потребують нових яскравих сценічних костюмів та реквізиту, що дозволить гідно представити національну ідентичність і виховує дітей та молодь, які є необхідною основою національної ідеології.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Пошиття нових сценічних костюмів забезпечить репертуар ансамблю новими художніми номерами, які відповідають потребам сучасності. Ключові показники оцінки результату проекту

Ключові показники оцінки результату проєкту

Цей проект сприятиме формуванню компетентності вихованців ансамблю у мистецтві хореографії. Нові сценічні костюми нададуть змогу вихованцям взяти участь у нових художніх номерах ансамблю, що вкрай необхідно для успішної самореалізації у житті, навчанні та праці. Учні зможуть реалізувати себе у концертах, фестивалях та конкурсах, де будуть представлені нові костюми. Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Нові костюми зможуть використовувати усі вихованці колективу, які будуть задіяні у концертах ансамблю. Враховуючи факт, що методика постановки номерів враховує не один склад учасників у постановці, то соціальна ефективність та загальнодоступність проекту досить висока.

Бюджетна ефективність проєкту

Пошиття сценічних костюмів у межах запланованого кошторису, без додаткового фінансування.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Проект сприятиме формуванню компетентності вихованців ансамблю у мистецтві хореографії

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

317304

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1) Створення ескізів костюмів 2) складання кошторису на пошиття костюмів 3) Примірка пілотних зразків 4) Пошиття сценічних костюмів у запланованій кількості

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

1)Відсутність фінансування або зволікання з фінансуванням 2)Зміна вартості обладнання врахована при формуванні бюджету проекту у розмірі 20% від суми.

Назва Команди проєкту

Ансамбль Пульс

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".