Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Клас робототехніки для СШ №82 ім. Т.Г. Шевченка Експертиза

Доданий
06.03.2020
Номер
428
Освіта, громадянське суспільство

Придбання обладнання та навчання викладачів для створення класу робототехніки у спеціалізованій школі № 82 ім. Т.Г.Шевченка .

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 032 774 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
АЛЬОНА
АЛЬОНА ДРОГА
Локалізація
Шевченківський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Шпака Миколи, 4, Шевченківський р-н, Київ

Опис

Проблема

Висока вартість навчання у приватних школах робототехніки, звужує доступ дитини до нових знань та навичок. А також робототехнічна платформа LEGO дозволить учням легко і просто удосконалити знання з інформатики, фізики, технологій та математики

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Сучасні технології інтенсивно впроваджуються в усі сфери життя людини, особливо це стосується робототехнічних систем.У школі де навчається велика кількість дітей є актуальним створити сучасний клас робототехніки .Враховуючи спеціалізацію, перед школою постає питання розвитку пошуково-конструкторської та винахідницької діяльності у дітей, що сприяє формуванню цінних навичок творчої праці, умінню вести спостереження, розвивати мислення та естетичні смаки майбутнього робітника, інженера, техніка, наукового працівника. Але для реалізації цих напрямків необхідне відповідне матеріально-технічне забезпечення.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Проект надає учням школи доступ до STEM-технологій у освіті, до вивчення нових технологій Соціальний результат – розкриття творчого потенціалу дітей та молоді, пошук нових талантів. Економічний результат – зменшення фінансових витрат батьків та молоді міста Києва за рахунок безкоштовної участі у творчому процесі становлення людини. Допрофесійна підготовка учнів до вступу в університети технічного напрямку.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Соціальний результат – розкриття творчого потенціалу дітей та молоді, пошук нових талантів.Кількість потенційних відвідувачів гуртка робототехніки понад 500 дітей.

Бюджетна ефективність проєкту

Не потребує додаткового фінансування

Інформація щодо інноваційності проєкту

За допомогою встановленого обладнангня та ремонту кабінету можна буде застосовувати інноваційний підхід до навчання.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

1032774

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1) Підготовка навчального приміщення. 2) Навчання викладачів. 3) Закупівля обладнання . 4)Встановлення обладнання 5) Запуск гуртка

Назва Команди проєкту

Спеціалізована школа №82 ім. Т.Г.Шевченка

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".