Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

БібліоCity 309 Позитивний висновок

Доданий
06.03.2020
Номер
456
Освіта, громадянське суспільство

Створення нового формату шкільної бібліотеки шляхом зонування бібліотечного простору, де діти будуть поєднувати пізнання з дозвіллям та розвитком творчих здібностей, спілкуватися, навчатися, грати, проводити в бібліотеці більше вільного часу, що сприятиме більшій затребуваності бібліотеки у громади.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
455 160 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Дарницький
Адреса установи/закладу, будинку
просп. Григоренка Петра, 21-Б, Дарницький р-н, Київ

Опис

Проблема

Бібліотека школи 309 має застарілу матеріально-технічну базу, книжковий фонд останні роки поповнюється тільки за рахунок підручників. Сучасні вимоги до трансформації освітнього простору в Новій Українськіїй Школі потребують докорінних змін в організації роботи шкільної бібліотеки - культурного осередка для місцевої громади.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Перетворення бібліотеки в комфортний, привітний і технічно обладнаний інформаційно-пізнавальний центр даст змогу користувачам навчатися, проводити дозвілля, створювати інформаційний продукт, переглядати та обговорювати фільми. Зонування бібліотечного простору призведе до зростання відвідування бібліотеки та розширить коло залучених до співпраці: різновікові учнівські групи, батьки, місцеві мешканці.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Зростання відвідування шкільної бібліотеки, проведення культурних, освітніх заходів для мешканців місцевої громади. Зростання попиту на інформаційно-бібліотечні послуги з боку учнів школи та їх батьків. Впровадження нових форм роботи бібліотеки завдяки новим можливостям

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Проект є загальнодоступним для мешканців мікрорайону школи (потенційна кількість користувачів - 1700 учнів та більше 5000 членів родин наших школярів, також можливе надання послуг для вразливих категорій населення - людей літнього віку).

Бюджетна ефективність проєкту

не потребує подальшого фінансування

Інформація щодо інноваційності проєкту

Перетворення звичайної шкільної бібліотеки в осередок культурного життя місцевої громади, залучення дорослих людей до організації дозвілля підростаючого покоління.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

455160 грн

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1.Проведення ремонтних робіт в приміщеннях шкільної бібліотеки. 2.Закупівля технічного обладнання. 3.Закупівля художньої літератури. 4.Компанія з інформування місцевих жителів про нові можливості шкільної бібліотеки

Назва Команди проєкту

БібліоCity 309

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".