Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Придбання музичного та світлового обладнання для проведення заходів студентству КМК №3 На реалізації

Доданий
06.03.2020
Номер
476
Освіта, громадянське суспільство

Сучасний освітній заклад повинен бути центром інновацій: навчальних, виховних, розвивальних, соціальних, інформаційних, технологічних тощо.
Реалізація проекту передбачає створення умов щодо якісного та повноцінного дозвілля молоді, яка навчається у КМК №3 шляхом придбання нової музичної та світлової апаратури для актового залу коледжу.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
202 680 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Привокзальна, 14/2

Опис

Проблема

Сьогодні особливої уваги потребує питання розвитку культури. У Київському медичному коледжі №3 вже багато років успішно функціонує декілька аматорських художніх колективів. Разом з тим, відсутність нового інструментарію, технічних засобів, сучасної аудіотехніки, музичної та світлової апаратури не в повній мірі забезпечує рівень виконавської майстерності, розвиток творчого потенціалу аматорського мистецтва.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Для якісного проведення культурно-масових заходів у КМК №3 необхідно покращити технічне оснащення актового залу учбового закладу шляхом придбання сучасного музичного та світлового обладнання.

Ключові показники оцінки результату проєкту

В подальшому нова сучасна музична та світлова апаратура допоможе підняти рівень музичного та естетичного виховання в учбовому закладі, забезпечить розвиток особистості через участь у конкурсах, фестивалях, масових заходах, допоможе підтримати талановиту молодь КМК.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Дозвілля молоді – справа нашого майбутнього. Зайнятість у вільний час відволікає від шкідливих звичок, впливу вулиці тощо. Студенти мають таланти та мрії, тому заняття на сучасній музичній апаратурі допоможе розвинути учням свої творчі здібності. Проект розрахований на розвиток творчої молоді коледжу, педагогів та їх батьків

Бюджетна ефективність проєкту

Даний проект не потребує подальшого фінансування

Інформація щодо інноваційності проєкту

Реалізація проекту забезпечить учбовий заклад музичною та світловою апаратурою. Розширить спектр послуг для розвитку творчих та обдарованих студентів. Забезпечить якісний та високий рівень музичного оформлення в організації культурно-масової роботи коледжу

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

202680

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Придбання обладнання, монтажні роботи, налаштування апаратури.

Відповідальні підрозділи

ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я

ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

(КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)

Назва Команди проєкту

Перлини Дніпра

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент охорони здоров'я ВО КМР (КМДА)

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".