Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Кабінет робототехніки в школі № 98 Позитивний висновок

Доданий
07.03.2020
Номер
477
Освіта, громадянське суспільство

У сучасному світі ми оточені інформаційними технологіями у всіх сферах нашого життя. Тому природньо, що спеціальності з галузі ІТ надзвичайно актуальні в наш час. Робототехніка - це чудова можливість для учнів поринути у світ сучасних інформаційних технологій.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
339 093 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Дніпровський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Микитенка Івана, 11-Б, Дніпровський р-н, Київ

Опис

Проблема

Робототехніка - це унікальна можливість просто, цікаво і доступно вивчати складні речі. Також - це командна, творча і проектна робота, яка дозволяє розкрити та розвинути потенціал учнів. Але для більшості сімей залишається актуальним питання вартості навчання дитини основам робототехніки. Створення безкоштовних гуртків на базі школи дозволить більш широко залучити дітей до навчання, незалежно від матеріального стану, та відкрити їх творчий потенціал. Розвивати в учнів творчі здібності, які в подальшому будуть застосовані в різних наукових сферах.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Придбання обладнання для створення матеріально-технічної бази гуртків робототехніки для молодшої та середньої школи •Навчання педагогів школи для максимально ефективного використання всіх можливостей STEM-освіти Предметне вивчення робототехніки як науки неможливе без якісних, практично апробованих засобів для створення об’єкту робототехніки – робота. Компанія LEGO зарекомендувала себе виробником, що несе відповідальність за якість та безпеку свого продукту. Системи LEGO сертифіковані на ринку України, вони надають комплексні методики з вивчення робототехніки та підтримують розвиток цієї освіти у світі. В тісній співпраці з МОН України спеціалісти компанії розробляють навчальні програми, методики викладання та безпосередньо навчають викладачів гуртків основам робототехніки.

Ключові показники оцінки результату проєкту

На базі гуртків створити команди, для участі у всеукраїнських та міжнародних олімпіадах з робототехніки, демонструвати свої вміння у сфері роботобудування, інжинерії і архітектури, шляхом реалізації даного проекту.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Проект надає учням школи (понад 500 дітей) доступ до STEM-технологій у освіті.

Бюджетна ефективність проєкту

Не потребує додаткового фінансування.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Робототехніка це прекрасна платформа для навчання та здобуття навичок 21-го століття. Вирішення робототехнічних проблем заохочує інновації та розвиває творчі вміння та здатність до вирішення проблем у учнів.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

339093

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1. Закупівля обладнання. 2. Підготовка приміщення. 3. Навчання персоналу. 4. Організація роботи гуртків.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Нестабільний стан економіки та високий рівень інфляції можуть суттєво змінити вартість обладнання.

Назва Команди проєкту

СШ № 98

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".