Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Дитячий Бродвейський мюзикл Українською мовою School Of Rock Реалізований

Доданий
07.03.2020
Номер
505
Культура, туризм

Переклад українською та постановка дитячого Бродвейського мюзиклу School of Rock, відомого британського автора мюзиклів Ендрю Ллойд Вебера. Цей мюзикл є твором відомого автора таких робіт, як Jesus Christ Superstar, Cat`s, Phantom Of The Opera та інших. Проект матиме надзвичайний культурно-просвітнцький ефект та ознайомить учасників із світовими взірцями жанру мюзикла.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 130 662 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди

Команда проекту

Локалізація
Загальноміський проєкт
Адреса установи/закладу, будинку
узвіз Кловський, 8

Опис

Проблема

В усьому світі взагалі та в Києві зокрема не було жодної професійної постановки українською мовою всесвітньо відомого Бродвейського дитячого мюзиклу “School of Rock” британського автора мюзиклів Ендрю Лойд Вебера (Jesus Christ Superstar, Cat`s, Phantom of the opera). Більше того, жанр дитячий мюзикл слабо розвинений у нашій країні загалом. На даний момент він представлений в основному постановками на новорічну тематику, де не піднімаються теми, що актуальні для сучасних дітей, як наслідок залишаються поза увагою значної частини дитячої аудиторії.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Кияни стануть першими серед українських дітей-акторів, які безкоштовно візьмуть участь в проекті постановки, а також в якості глядачів всесвітньо відомого Бродвейського дитячого мюзиклу “School of Rock”.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Сотні киян будуть залучені до прослуховувань та кастингів на роль актора в постановці всесвітньо відомого Бродвейського дитячого мюзиклу “School of Rock”. Тисячі киян та гостей столиці зможуть відвідати вистави мюзиклу “School of Rock”. Десятки та сотні тисяч киян та українців з усього світу зможуть послухати та подивитись світовий шедевр Бродвейського мюзиклу “School of Rock” українською мовою через інтернет-ресурси.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Сотні юних киян безкоштовно стануть учасниками підготовчого етапу реалізації проекту, а саме кастингів, відборів та навчання на роль актора в мюзиклі “School of Rock”, тисячі зможуть відвідати вистави, десятки та сотні тисяч переглянути відео мюзиклу “School of Rock” українською мовою в youtube.

Бюджетна ефективність проєкту

Бюджет проекту покриває основні витрати. Додатково кошти будуть залучені за рахунок надходжень з продажу квитків та за рахунок меценатів.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Мюзикл Ендрю Лойд Вебера “School of Rock” вважається одним з найпопулярніших шедеврів світового мюзиклу. Ніде в усьому світі ще не було постановки всесвітньо відомого Бродвейського дитячого мюзиклу “School of Rock” українською мовою. Кияни будуть першими українцями, які зможуть долучитися до цієї надзвичайно цікавої, корисної, культурно-освітньої справи.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

1130662

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

До проекту будуть залучені компанії - представники освітнього та шоу-бізнесу, державні установи. Зокрема Український державний центр позашкільної освіти надасть свою базу та викладачів для проведення безкоштовних занять з учасниками проекту. ТОВ “РОК ШКОЛА” ЄДРПОУ 43084712 надасть музикантів, звукорежисерів та студію звукозапису для запису фонограм мюзиклу. Є попередня домовленість з керівництвом Київського академічного театру опери та балету для дітей та юнацтва про співучасть в проекті.

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

На першому (вересень 2020) етапі планується зробити художній переклад монологів, діалогів, пісень та всіх сцен мюзиклу українською мовою. Після цього провести (вересень-жовтень 2020) прослуховування дітей-акторів та музикантів на ролі у виставі. Наступним етапом (жовтень 2020-січень 2021) буде підготовка постановки мюзиклу, де біля 50 дітей будуть проходити безкоштовне навчання акторській майстерності, хореографії та вокалу. І завершальним етапом (лютий-березень 2021) стане прем’єра мюзиклу «School of Rock» в українському перекладі для широкого кола українських глядачів. Додатково буде проведена зйомка та монтаж вистави. Відео мюзиклу буде розміщено на відео-хостінгах в інтернеті (YouTube, Vimeo та інш.) для безкоштовного перегляду глядачами.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Зміна епідеміологічної ситуації в світі та в Україні зокрема (коронавірус та інш.), як наслідок зменшення інтересу до культурно-масових заходів та/або заборона таких. Зайнятість дорослих акторів-волонтерів та відповідно не стабільність їх участі у проекті. Відсутність фінансування.

Приклади схожих рішень (проєктів)

Більше ніж 2400 постановок в усьому світі https://en.wikipedia.org/wiki/School_of_Rock_(musical)

Відповідальні підрозділи

МОН, МКМС

Назва Команди проєкту

The School Of Rock

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент культури ВО КМР (КМДА)

Останні оновлення проектів

24.11.2021
Адміністрація
Дитячий Бродвейський мюзикл Українською мовою School Of Rock
Проєкт знаходиться у процесі реалізації
За проєкт проголосували

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".