Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Еко-стежка " Рух до дії" Позитивний висновок

Доданий
07.03.2020
Номер
507
Освіта, громадянське суспільство

Освітньо-мистецький проект, який через інтерактивно -пізнавальну еко стежку привчає дбайливого ставлення до ресурсів, правильного поводження з побутовими відходами, збереження еко систем та біорізноманіття. Через залучення в творчий процес створення арт обектів самими учнями з вториного ресурсу, створення ланшафтно -садового простору відпочинку та встанослення інформаційно-навчальних стендів.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
220 448 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Дарницький
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Гмирі Бориса, 2-В, Дарницький р-н, Київ

Опис

Проблема

Дарницький раной є одним з щільно заселених . Шкільні заклади переповнені. Ситуація з забрудненням повітря ,побутовими відходами та різького скорочення зелених насаджень погіршується. Виховання екосвідомості в шкільних закладах мінімальні. Розуміння власного негативного впливу на природу та, як можливо змінити ситуацію на краще-над цим почав замислюватися педагогічний колектив школи №332. Цікавитися питанням побутових відходів , та просвіти в сфері поводження побутових відходів( сортування), дбайливого ставлення до навколишнього середовища. В пошуках та методиках ,як найдоступніше донести дітям та мешканцям мікрорайону інформацію та поступово перейти на систему сортування у навчальному закладі.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

З просвітницькою метою, створити інтерактивну мистецько- екологічну стежку. Встановлення інформаційних стендів про наслідки безвідповідального споживання та шляхи вирішення проблем,правила поводження з відходами, збереження ресурсу,про значення еко систем в житті людини і цілої планети, збереження біорізноманіття та відновлення балансу в природі. Створення арт об’єктів з вторресурсу разом з дітьми, що надасть стежці візуально осмислення інформації ,та наочно відобразить масштаби бездумного споживання , та його наслідки. Привчить дітей , вже на етапі створення, розділяти відходи та усвідомити свою відповідальність. Встановлення баків для сортування. Також , висадження дерев та рослин , створивши гармонійне поєднання зони просвіти ,мистецтва та природи в єдиний простір відпочинку.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Перехід Початкової школи №332 на системне сортування сміття. Навчально -методичне проведенння еко уроків на постійній основі.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Загальнодоступність

Бюджетна ефективність проєкту

Після реалізації не потребує подальшого фінансування.

Інформація щодо інноваційності проєкту

не інноваційний

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

220448

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Підготовка до проведення закупівель.

Відповідальні підрозділи

Дарницька районне управління освіти, районна державна адміністрація в м. Киеві

Назва Команди проєкту

Еко-стежка" Рух до дії

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".