Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Проведення навчання «Надання першої домедичної допомоги» Відхилений остаточно за експертизою

Доданий
07.03.2020
Номер
517
Освіта, громадянське суспільство

Мета проекту-навчити громадян дотримуватись основних правил безпечної поведінки в ситуації, яка може загрожувати здоров’ю чи призвести до інвалідності, а також практично навчити надавати домедичну допомогу, коли це необхідно.
Адже від своєчасного і правильного надання першої невідкладної (домедичної) допомоги залежить не лише успіх подальшого лікування, але інколи і життя постраждалого.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
138 800 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Печерський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Василя Тютюнника, 32, Печерський р-н, Київ

Опис

Проблема

Травма або нещасний випадок можуть виникнути у будь-який момент. Від своєчасного і правильного надання першої невідкладної (домедичної) допомоги залежить не лише успіх подальшого лікування, але інколи і життя постраждалого. В деяких випадках постраждалий змушений надати першу допомогу сам собі – перекрити кровотечу, накласти пов’язку та інше. Багато людей не знають первинних ознак інсульту головного мозку та інфаркту серцевого м’язу, а від найшвидшого виклику працівників «швидкої медичної допомоги» або ж доставки постраждалого у медичний заклад залежить чи виживе він та його подальше життя. Саме тому, так важливо, щоб кожна людина вміла правильно і в найкоротший термін надати першу невідкладну (домедичну) допомогу тим, хто її потребує.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Саме на наших тренінгах учасники отримають чітку інформацію щодо дій у різних ситуаціях де є постраждалі люди і отримають навички надання першої допомоги (First Aid) за сучасними Європейськими стандартами. Присутні навчаться не тільки надавати першу допомогу, а й чітко знайомити представників швидкої допомоги зі сформованою ситуацією, що є вкрай важливим. Ми дамо теоретичні та практичні знання. Допоможемо придбати рішучість, яка не дасть розгубитися в непередбаченій ситуації. Всі хто пройде навчання, відчують себе впевненіше в завтрашньому дні.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Цільова аудиторія: громадяни віком 16 – 65 років Тривалість тренінгу: 1,5 годин Кількість занять – 72 . Приблизна кількість учасників - 1000 осіб.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Проект є соціально ефективний та доступний для всіх категорій населення віком з 16 до 65 років.

Бюджетна ефективність проєкту

Проект ефективний, оскільки не буде потребувати постійної фінансової підтримки з бюджету.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Інновація проекту полягає в тому, що велика кількість громадян зможуть скористатись інформацією, та отримати практичні навики за сучасними стандартами. Адже ми постійно вдосконалюємо свої знання, щоб відповідати Світовим стандартам.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

138800

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

Додаткове фінансування в розмірі 20% буду здійснено за рахунок власних коштів організації. Також за рахунок програми соціальне партнерство.

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Навчання буде проводитись два рази на тиждень в після робочий час. Графік буде вибудуваний з урахуванням основної зайнятості всіх категорій населення.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Ризики відсутні.

Назва Команди проєкту

Печерська районна організація Товариства Червоного Хреста України в м. Києві

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Відповідальні підрозділи

Печерська районна в місті Києві державна адміністрація

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".