Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Проведення навчання «Надання першої домедичної допомоги» Експертиза

Доданий
07.03.2020
Номер
517
Освіта, громадянське суспільство

Мета проекту-навчити громадян дотримуватись основних правил безпечної поведінки в ситуації, яка може загрожувати здоров’ю чи призвести до інвалідності, а також практично навчити надавати домедичну допомогу, коли це необхідно.
Адже від своєчасного і правильного надання першої невідкладної (домедичної) допомоги залежить не лише успіх подальшого лікування, але інколи і життя постраждалого.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
138 800 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Василя Тютюнника, 32, Печерський р-н, Київ

Опис

Проблема

Травма або нещасний випадок можуть виникнути у будь-який момент. Від своєчасного і правильного надання першої невідкладної (домедичної) допомоги залежить не лише успіх подальшого лікування, але інколи і життя постраждалого. В деяких випадках постраждалий змушений надати першу допомогу сам собі – перекрити кровотечу, накласти пов’язку та інше. Багато людей не знають первинних ознак інсульту головного мозку та інфаркту серцевого м’язу, а від найшвидшого виклику працівників «швидкої медичної допомоги» або ж доставки постраждалого у медичний заклад залежить чи виживе він та його подальше життя. Саме тому, так важливо, щоб кожна людина вміла правильно і в найкоротший термін надати першу невідкладну (домедичну) допомогу тим, хто її потребує.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Саме на наших тренінгах учасники отримають чітку інформацію щодо дій у різних ситуаціях де є постраждалі люди і отримають навички надання першої допомоги (First Aid) за сучасними Європейськими стандартами. Присутні навчаться не тільки надавати першу допомогу, а й чітко знайомити представників швидкої допомоги зі сформованою ситуацією, що є вкрай важливим. Ми дамо теоретичні та практичні знання. Допоможемо придбати рішучість, яка не дасть розгубитися в непередбаченій ситуації. Всі хто пройде навчання, відчують себе впевненіше в завтрашньому дні.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Цільова аудиторія: громадяни віком 16 – 65 років Тривалість тренінгу: 1,5 годин Кількість занять – 72 . Приблизна кількість учасників - 1000 осіб.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Проект є соціально ефективний та доступний для всіх категорій населення віком з 16 до 65 років.

Бюджетна ефективність проєкту

Проект ефективний, оскільки не буде потребувати постійної фінансової підтримки з бюджету.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Інновація проекту полягає в тому, що велика кількість громадян зможуть скористатись інформацією, та отримати практичні навики за сучасними стандартами. Адже ми постійно вдосконалюємо свої знання, щоб відповідати Світовим стандартам.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

138800

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

Додаткове фінансування в розмірі 20% буду здійснено за рахунок власних коштів організації. Також за рахунок програми соціальне партнерство.

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Навчання буде проводитись два рази на тиждень в після робочий час. Графік буде вибудуваний з урахуванням основної зайнятості всіх категорій населення.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Ризики відсутні.

Назва Команди проєкту

Печерська районна організація Товариства Червоного Хреста України в м. Києві

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Відповідальні підрозділи

Департамент охорони здоров'я ВО КМР (КМДА)

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".