Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

ВільніНab - простір вільних Брав участь

Доданий
08.03.2020
Номер
522
Освіта, громадянське суспільство

ВільнийHub - поліфункціональний публічний простір під відкритим небом на понад 100 осіб у сквері на Федорова. За необхідності ВільнийHub здатний стати місцем для проведення дискусій, пленерів, театральних вистав, кінопоказів, танцювальних майстер класів, концертів тощо. ВільнийHub має обєднати мешканців навколо актуальних проблем сьогодення

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
473 262 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Голосіївський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Федорова Івана, 10

Опис

Проблема

Відсутність в межах мікрорайону полі функціонального публічного простору місткістю понад 100 осіб (сидячих місць), що був би доступний 24/7, де в мешканці та гості столиці могли б влаштовувати і відвідувати події та зустрічі за інтересами: хтось відвідати виставу молодого театру, хтось взяти участь у дискусії на одну з актуальних тем сьогодення, а хтось - виставку світлин з чергової подорожі мандрівника тощо.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Сквер на Федорова є ідеальним місцем для облаштування публічного простору. Адже поблизу розташовані музична школа, загальноосвітні школи, бібліотека, декілька ВНЗів, Миколаївський костел (Дім органної музики).. Також поруч з року в рік виростають нові житлові комплекси. Відповідно сквер на Федорова ніколи не буває пустим. В ньому завжди вирує життя. ВільнийHub – місце вільних людей має стати своєрідною точкою тяжіння як в межах мікрорайону, так й в межах скверу безпосередньо. ВільнийHub представлятиме собою публічний простір круглої форми з трирівневою трибуною та великою стіною-екраном. У загальних рисах простір нагадуватиме всім відомі амфітеатри. ВільнийHub – це простір вільних людей, у грудях яких б’ється вільне серце та котрі бажають жити у вільній країні.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Залученість громади до життя як всередині мікрорайону так і поза ним. Можливість громадян реалізувати себе, або як лідерів, що організовуватимуть події, або як послідовників котрі відвідуватимуть події як гості та передаватимуть отриманні знання, інформацію, навички далі. Хтось познайомиться з автором улюбленої книги, хтось перетвориться на учасника сучасного театрального перформенсу, або ж навчитись малювати на одному з пленерів.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

ВільнийHub не даремно у своїй назві містить слово ВІЛЬНИЙ адже це локація буде доступною кожному громадянину України, що не порушуватиме чинне законодавство України, як кажуть 24/7. ВільнийHub сприятиме підвищенню рівня освідченності громадян, їх патріотичності та лідерських якостей, а також сприятиме налагодженню вертикальних та горизонтальних зв’язків між членами громадами.

Бюджетна ефективність проєкту

Додаткових витрат після реалізації не потребує, окрім витрат на освітлення та живлення проектору та додаткового обладнання

Інформація щодо інноваційності проєкту

Простір є інноваційним адже передбачає встановлення сучасних LED ліхтарів, проектора, а також технічної можливості використання простору, зокрема й як кінотеатру або танцювального майданчику в нічний час за рахунок ретрансляції звуку безпосередньо на гаджети громадян за допомогою звичних нам FM хвиль.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

473262

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1. Зняття верхнього шару ґрунту з влаштуванням залізобетонного подіуму. 2. Влаштування трибуни та екрану. 3. Влаштування сидінь. 4. Фарбування бетонних та дерев’яних поверхонь 4. Монтаж ліхтарів 5. Монтаж сміттєвих урн. 6. Монтаж велосипедних парковок. 7. Налаштування проекційного обладнання

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Ризики відсутні, адже простір спроектовано максимально антивандальним. Понад 95% матеріалу – атмосферо, сейсмо та вандало стійкий залізобетон.

Назва Команди проєкту

ГО Водний Рух Київщини

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".