Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Енергоефективні двері в кожний клас школи І-ІІІ ступенів №84 Брав участь

Доданий
08.03.2020
Номер
529
Освіта, громадянське суспільство

Заміна застарілих дверей в навчальних класах школи з метою створення комфортних умов для навчання усіх учасників шкільного процесу.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
966 240 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Юліана
Юліана Ковалевич
Локалізація
Печерський
Адреса установи/закладу, будинку
бульв. Лесі Українки, 32-А

Опис

Проблема

Будівля школи, яка введена в експлуатацію в 1965 році має старі двері до шкільних кабінетів школи.Двері знаходяться у незадовільному стані: деякі скриплять, не закриваються до кінця, пропускають усі шуми з коридорів, що відволікає учнів від навчального процесу та не дає змогу концентруватися на предметі.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Заміна зношених дверей в шкільних кабінетах на сучасні металопластикові,як один з елементів сучасної модернізації та підвищення енергоефективності освітнього простору школи.Нові сучасні двері забезпечать теплозбереження, надійний захист від пилу, протягу, вологи мають нешкідливий для довкілля профіль, який підлягає вторинній переробці.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Створення комфортних умов для навчання усіх учасників шкільного процесу. Забезпечення дотримання норм техніки безпеки та санітарних вимог.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Створення умов для комфортного навчання учнів; покращення естетичного вигляду школи; оновлення застарілих елементів шкільного простору.Проект буде корисним понад 560 учням, 55 вчителям школи та учням музичної школи і її педагогам.

Бюджетна ефективність проєкту

Після реалізації не потребує подальшого фінансування.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Сучасна дверна система RehauEuro-Design 60 поєднує в собі відмінні показники теплозбереження, високоякісний профіль та елегантний дизайн.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

966240

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Січень– лютий 2021 року – проведення тендеру Березень- квітень 2021 року- розробка дефектного акту та іншої документації для здійснення ремонтних робіт по заміні дверей. Травень-серпень- установка дверей та завершальні роботи

Назва Команди проєкту

Сучасна школа

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

За проєкт проголосували

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".