Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Сучасний спортзал СШ №49 Брав участь

Доданий
08.03.2020
Номер
530
Освіта, громадянське суспільство

Облаштування безпечного шкільного спортивного залу СШ № 49, який відповідає сучасним нормам для повноцінного фізичного розвитку дітей.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 492 980 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Шевченківський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Ярославів Вал, 27

Опис

Проблема

Всебічний розвиток особистості передбачає, що особистість розвивається як розумово так і фізично. Здоров’я нації залежить від здоров’я школярів, їх фізичних здібностей. Для зміцнення фізичного здоров’я необхідні відповідні умови, зокрема сучасний і безпечний спортивний зал, де проходять не лише уроки фізкультури а й інші гуртки та спортивні секції в післяурочний час. На жаль, сучасний стан спортивного залу СШ № 49 не відповідає нормам. Застарілий спортивний інвентар; обшарпані стіни, з яких в будь-який момент може посипатися штукатурка; слизька підлога, де можуть травмуватися діти; недостатнє освітлення – все це не сприяє повноцінним заняттям фізкультурою та спортом. Батьківська спільнота занепокоєна небезпечним перебуванням дітей на уроках фізкультури та в післяурочний час.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

1. Демонтувати застаріле обладнання, освітлення у спортивному залі. 2. Провести ремонтні роботи з вирівнювання стін, стелі, підлоги. 3. Укласти гумове покриття на підлогу з відповідною розміткою. Встановити відповідне освітлення, захист на вікна.. 4. Встановити сучасне спортивне обладнання. 5. Відремонтувати учнівські роздягальні, інвентарну та тренерське приміщення.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Спортивний зал, який буде безпечний для здоров’я дітей під час занять фізкультурою і спортом.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Популяризація фізкультури та спорту серед молоді. Створення безоплатного середовища для фізичного розвитку учнів, та мешканців мікрорайону.

Бюджетна ефективність проєкту

Після реалізації не потребує подальшого фінансування з місцевого бюджету.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Створення безбечного та комфортного простору для занять фізкультури тощо. Для активних занять учнів необхідним є гумове покриття підлоги, яке запобігатиме падінню/травмуванню. Правильне освітлення сприятиме зайняттям у спорт залі не лише вдень, а й ввечері. Сучасний спортивний інвентар, що трансформується, допоможе врахувати вікові та фізичні особливості учнів в процесі занять фізкультурою та спортом. Облаштовані та відремонтовані учнівські роздягальні мають забезпечувати комфортне середовище.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

1500000

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

відсутня

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1. Узгодження проекту. 2. Підготовка документації для проведення е-закупівель. 3. Проведення тендеру. 4. Узгодження всіх позицій з переможцем тендеру щодо виконання робіт. 5. Проектувальні та технічні роботи. 6. Демонтаж та вивезення будівельного сміття. 7. Підготовка стін та стелі спортзалу, тренерської, учнівських роздягальнь. 8. Встановлення освітлення у спортзалі, тренерській, роздягальнях. 9. Підготовка підлоги у спортзалі для укладення гумового покриття. 10. Встановлення захисту на вікнах, спортивного обладнання. 11. Моніторинг та контроль за якістю виконання робіт.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Інфляція, недотримання термінів виконання робіт, затягування тендерних процедур

Приклади схожих рішень (проєктів)

Реалізовані проєкти попередніх ГБ: Ремонт спортивних залів шкіл № 52, 162, 321 м. Києва

Відповідальні підрозділи

Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації

Назва Команди проєкту

команда батьків ссш№49 м. Київ

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".