Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

"Простір дитячої мрії" Брав участь

Доданий
08.03.2020
Номер
538
Освіта, громадянське суспільство

Діти- це наше майбутнє! Починаючи з першого класу і до четвертого дітки знаходяться у школі майже цілий день. Проект дасть можливість втілити дитячі мрії шляхом встановлення надсучасного вуличного майданчику для цікавого проведення часу та всебічного фізичного розвитку під відкритим небом.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
750 700 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди

Команда проекту

Локалізація
Деснянський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Данькевича Костянтина, 5

Опис

Проблема

Зелена територія школи використовується місцевими мешканцями для вигулу собак, а діти мусять гратися на асфальті і збивати коліна, бо газони навколо школи повністю зруйновані. Також на території школи відсутній дитячий майданчик для школярів молодшої школи. Територія газонів і під деревами забруднена фекаліями тварин, які ще є і агресивними пвдчас прогулянок шкфльною територією, що є неприпустимим явищем, тому було вирішено батьківською громадою розробити проект для поліпшення якісного відпочинку дітей між уроками та на групі продовженного дня.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Проект передбачає благоустрій з висадкою у відкритий грунт кущів та дерев, що будуть спряти екологічному клімату шкільної території. Також проект передбачає встановлення сучасних розвиваючих комплексів для дітей від 6 до 15 років.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Пропонований дитячий ігровий простір буде здатним забезпечити комфортний та безпечний як відпочинок , так і фізичний розвиток дітей різного віку.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Завдяки інтерактивниному простору велика кількість дітей та дорослих зможе спробувати пройти безпечну смугу перешкод, а висаджені насадження будуть сприяти екологічній ситуації в цілому.

Бюджетна ефективність проєкту

Проект не викличе збільшення видатків бюджету та не потребує подальшого фінансування.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Наявність таких елементів на свіжму повітрі як мотузковий блок, блок скелелазання, "смуга перешкод" дасть змогу дітям відпочити, фізично розвиватися, погратися, запобігатиме перенавантаженню дитини.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

750700

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1)01.01.2021р.. Підготовка тендерної документації 2) до 02.03.2021р Проведення торгів та укладання договорів з виконавцями. 3. Квітень-травень 2021р. Встановлення обладнання та висадка зелених насаджень. 4) 01.06.2021р.Підписання актів виконаних робіт та відповідне звітування.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Внутрішніх перешкод не має, а ззонішні - політичні та економічні наслідки виборів. Відсутність фінансування, закриття програми "Громадський бюджет".

Відповідальні підрозділи

Адміністація школи №292, Деснянська РДА, Деснянське РУО.

Назва Команди проєкту

"Активна Сила"

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.
Ні

Приналежність до депутатських Команд

Ні.
Ні

Фотографії

За проєкт проголосували

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".