Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Спортивний майданчик ЗДО № 429 Брав участь

Доданий
08.03.2020
Номер
542
Освіта, громадянське суспільство

Заклад розрахований на 220 вихованців. Має велику територію, що є плюсом, але немає виділеного та облаштованого спортивного майданчика. Спортивний майданчик є необхідним для проведення повноцінної, ефективної роботи з фізичного розвитку дошкільників, використання різноманітних сучасних форм і методів роботи з дітьми. Одним з таких є організація фізичного виховання на свіжому повітрі.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
851 885 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Юлія
Юлія Тарасова
Локалізація
Шевченківський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Теліги Олени, 25/29

Опис

Проблема

Відсутність сучасного, облаштованого спортивного майданчика для фізичного розвитку дошкільників закладу дошкільної освіти та проведення повноцінних занять з фізичної культури та спортивних заходів.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Облаштування сучасного спортивного майданчика. Для проведення повноцінної, ефективної роботи з фізичного розвитку дошкільників необхідно використовувати різноманітні сучасні форми і методи роботи з дітьми. Одним з таких є організація фізичного виховання на свіжому повітрі та навчання дітей елементам спортивних ігор.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Основним показником результативності та необхідності даного проекту є заохочення дітей до занять спортом, зміцнення та збереження здоров’я кожної дитини, пропаганда здорового способу життя серед дошкільників та їх батьків, що стане передумовою зростання щасливої, здорової нації.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

На спортивному майданчику планується проведення освітньої роботи з фізичного виховання з дітьми, що відвідують заклад дошкільної освіти, гурткова робота, робота з батьками з надання рекомендацій по організації фізичного розвитку в сім’ї, проведення спортивних розваг та свят з дітьми та родинами.

Бюджетна ефективність проєкту

Після реалізації проекту об’єкт потребує догляду та технічного обслуговування відповідно гарантійних термінів.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Спортивний майданчик матиме відкритий доступ для всіх вихованців закладу дошкільної освіти, а також адаптований для дітей з особливими освітніми потребами.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

немає

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Реалізація проекту передбачається шляхом виконання реконструкції спортивного майданчика: 1. Проектні роботи. 2. Ремонтно-підготовчі роботи для укладання штучного покриття, встановлення спортивного обладнання. 3. Монтаж штучного покриття, спортивного обладнання.4. Здача об’єкту.

Назва Команди проєкту

ЗДО 429

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".