Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

СТОП-КОРОНАВІРУС! Солом'янський район. Відхилений остаточно за експертизою

Доданий
08.03.2020
Номер
545
Здоров'я

Закупівля багаторазових масок(противірусних респіраторів) для дітей і персоналу закладів загальної середньої освіти та навчальних закладів для дітей дошкільного віку.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
2 999 520 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Солом'янський

Опис

Проблема

Швидке поширення уханського вірусу! За кількістю летальних випадків коронавірус випереджає грип. Згідно результатів нашого опитування, держава ЧАСТКОВО забезпечила заклади загальної середньої освіти та навчальні заклади для дітей дошкільного віку звичайними масками з типом захисту FFP1, які взагалі не здатні захистити людину від крихітних часток вірусу. До речі, від грипу теж.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Закупівля та доставка багаторазових масок(противірусних респіраторів) для дітей і персоналу всіх закладів загальної середньої освіти та навчальних закладів для дітей дошкільного віку. Також, доведення до них інформації за допомогою поліграфічної продукції(буклетів) щодо ризиків захворювання. Завдяки волонтерам та сумлінній праці можна пришвидшити організацію доставки засобів захисту дітям, а саме, перевірені фільтрувальні маски 3M з типом захисту FFP2, які теж захищають від грипу та ГРВІ.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Забезпечення засобами фільтрації повітря(противірусними респіраторами) для дітей та персонал закладів загальної середньої освіти та навчальних закладів для дітей дошкільного віку.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Проект є соціально ефективний та загальнодоступним. Закупка та доставка понад 45 тисяч масок(противірусних респіраторів) у всі заклади загальної середньої освіти та навчальні заклади для дітей дошкільного віку Солом'янського р-ну.

Бюджетна ефективність проєкту

Проект є бюджетно ефективним.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Згідно результатів нашого опитування, держава частково забезпечила заклади загальної середньої освіти та навчальні заклади для дітей дошкільного віку звичайними масками з типом захисту FFP1, які взагалі не здатні захистити людину від крихітних часток вірусу. А завдяки проекту у школах з'являться кращі фільтрувальні маски, а саме з типом захисту FFP2.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

2999520

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

Благодійні внески мешканців Солом'янського району(переважно батьків дітей).

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

В перший день закупівля масок(противірусних респіраторів), потім надходження товару на склади впродовж 10-20 днів(як вказує постачальник). У цей час йде виготовлення поліграфічної продукції з інформацією про вірус та рекомендаціями, щодо заходів для зниження ризику зараження вірусом. Після надходження товару на склад починається доставка масок та поліграфічної продукції з допомогою орендованого вантажного автомобіля до навчальних закладів, які завчасно проінформовані про приїзд. Процес забезпечення засобами захисту(фільтраційними противірусними респіраторами-масками + інформаційними буклетами та іншою поліграфічною продукцією) освітні заклади триватиме до 20 днів.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Інфляція

Приклади схожих рішень (проєктів)

Відсутні

Назва Команди проєкту

Стоп-Коронавірус! Солом'янський р-н.

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент охорони здоров'я ВО КМР (КМДА)

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".