Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Мотивуючий освітній простір СШ№49 Позитивний висновок

Доданий
09.03.2020
Номер
580
Освіта, громадянське суспільство

Облаштування мотивуючого освітнього простору СШ № 49, який відповідає
сучасним нормам концепції Нової української школи для повноцінного
розвитку дітей.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
999 227 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
ОЛЕКСАНДР
ОЛЕКСАНДР ДОРОШЕНКО
Локалізація
Шевченківський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Ярославів Вал, 27, Шевченківський р-н, Київ

Опис

Проблема

Важливим чинником оновлення школи є створення сучасного освітнього простору, який мотивуватиме дитину до пізнання нового, стимулюватиме до різних видів діяльності, і викликатиме позитивні емоції. СШ №49 була збудована у 50х роках 20го століття, тож організація освітнього простору потребує оновлення. Катастрофічно не вистачає приміщень для класів, не кажучи про зони відпочинку. Учні перебувають у стінах школи більше часу, ніж вдома, тож необхідні комфортні умови для занять учнів в позаурочний час. Потрібні зони для самоосвіти, що сприятимуть формуванню навичок самостійної роботи, дадуть можливість учням виконувати домашні завдання. Невідремонтована бібліотека перевантажена книгами, а погане освітлення псує зір. Шкільний гардероб не відповідає вимогам, тісний та неефективно розташований.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

1. Відремонтувати приміщення бібліотеки (поштукатурити та пофарбувати стіни, стелю, відшліфувати та вирівняти підлогу). 2. Встановити відповідне освітлення у приміщенні бібліотеки, коридорі біля їдальні, локаціях для самостійної роботи учнів. 3. Встановити нові меблі для бібліотеки, які відповідають сучасним вимогам створення нового освітнього простору. 4. Відремонтувати коридор біля їдальні (демонтувати старі панелі, поштукатурити та пофарбувати стіни). 5. Встановити металеві індивідуальні шафи для учнів 5-11 класів.  6. Демонтувати гардероб у фойє школи. 7. Умеблювати локації для самостійної роботи та відпочинку учнів.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Модернізована шкільна бібліотека стане улюбленим місцем більшої кількості дітей. Адже там можна буде не лише взяти книги, а й почитати у затишній читальній залі, попрацювати чи поспілкуватися. Разом з тим створюється можливість для усамітнення та відпочинку. Локації для самостійної роботи та відпочинку забезпечать учням місце для підготовки до занять, відпочинку чи спілкування у післяурочний час. В індивідуальних металевих шафах учні зможуть зберігати особисті речі, одяг змінне взуття тощо.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Створення мотиваційного освітнього простору сприяє дотриманню принципам реформування загальної середньої освіти та світовим тенденціям: особистісно орієнтована освіта, дитиноцентризм, компетентісний та діяльнісний підходи.

Бюджетна ефективність проєкту

Після реалізації не потребує подальшого фінансування з місцевого бюджету.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Мотиваційний освітній простір сприятиме створенню школи, у якій хотітиметься навчатися. Разом з тим багатофункціональний навчальний простір, забезпечить максимальну можливість використання приміщень школи меблів-трансформерів для організації різних форм навчання.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

999227 грн

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

відсутня

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1. Узгодження проекту. 2. Підготовка документації для проведення е-закупівель. 3. Проведення тендеру. 4. Узгодження всіх позицій з переможцем тендеру щодо виконання робіт. 5. Проектувальні та технічні роботи. 6. Демонтаж та вивезення будівельного сміття. 7. Підготовка стін та стелі бібліотеки, коридору біля їдальні. 8. Встановлення освітлення. 9. Підготовка підлоги у бібліотеці для укладення покриття. 10. Умеблювання бібліотеки. 11. Встановлення індивідуальних металевих шаф. 12. Моніторинг та контроль за якістю виконання робіт.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Інфляція, недотримання термінів виконання робіт, затягування тендерних процедур

Відповідальні підрозділи

Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації

Назва Команди проєкту

МудроШкола

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.
Учасники: Ворончук А.В., СН001803, 0672090385; Федоров О.С., СО603663, 0503112607; Жабенко Л.В., 0509355051, 0985393362

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Додаткова інформація

Переможці: ГБ2019 – проєкт №365 Сучасний і безпечний стадіон СШ №49, ГБ2017 – проєкт №94 Благоустрій шкільного подвір’я СШ №49

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".