Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Арт-терпія, як засіб соціальної адаптації людей з інвалідністю Брав участь

Доданий
10.03.2020
Номер
624
Соціальний захист, інклюзія

Прект передбачає вдосконалення арт-терапевтичної роботи з людьми, котрі мають інвалідність. Арт-терапія є чудовим засобом соціальної адаптації, що є першочерговим завданням психологічної реабілітації інвалідів. Арт-терапія використовується для усунення комунікативних труднощів, збільшення впевненості у власних силах і підвищення життєвої активної позиції.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
143 400 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Хорива, 1-Г

Опис

Проблема

Люди з інвалідністю, в силу фізичних та психічних особливостей свого стану доволі часто бувають соціально неадаптовані і мають психологічні труднощі. Проблема соціальної адаптації інвалідів у суспільстві є досить гострою і потребує ретельної, професійної допомоги психологів і дефектологів.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Для повноцінного проведення арт-терапевтичних занять з соціальної адаптації людей з інвалідністю необхідно забезпечити їх методичними посібниками, якісними та сучасними матеріалами і обладнанням. Важливо, також, сприяти поширенню проведення арт-терапевтичних занять в майбутньому.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Близько 300 людей з інвалідністю під час проекту навчяться долати соціальні бар’єри, що підвищить їх якість життя і сприятиме подальшій соціальній адаптації. Методичні посібники, надані інвалідам для подальшої самостійної роботи, а також розповсюдження посібників серед студентів соціального факультету університету «Україна» сприятиме поширенню допомоги інвалідам в соціальній адаптації і в майбутньому.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Під час проекту 300 осіб з інвалідністю відвідають заняття з арт-терапії, котрі допоможуть їм підвищити їх активну життєвої позицію, стимулюють до якісного, повноцінного життя. Після закінчення проекту, завдяки новому обладнанню арт-терапевтичні заняття проводитимуться на більш сучасному, якісному рівні. Всі заняття безкоштовні і загальнодоступні.

Бюджетна ефективність проєкту

Близько 300 осіб з інвалідністю безкоштовно пройдуть курс соціальної адаптації, що сприятиме залученню їх до суспільно-корисної праці. Піс

Інформація щодо інноваційності проєкту

Арт-терапевтичні заняття для осіб з інвалідністю мають суттєві особливості. Нова програма і методи занять будуються з урахуванням психологічного обстеження, наслідків захворювань і індивідуального підходу до кожної особистості.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

143400

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

Благодійні внески спонсорів, авторів проекту та усіх бажаючих

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Психологічне обстеження перед початком занять (комплектація груп). Закупівля матеріалів і обладнання. Друк і розповсюдження методичних матеріалів. Арт-терапевтичні заняття. Психологічне обстеження. Підведення підсумків.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

немає

Приклади схожих рішень (проєктів)

немає

Назва Команди проєкту

Громадська організація реабілітації інвалідів з дитинства "РІД"

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

Департамент соціальної політики ВО КМР (КМДА)

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".