Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Кабінет конструювання LEGO Education у ЗДО № 556 Брав участь

Доданий
10.03.2020
Номер
626
Освіта, громадянське суспільство

Проект передбачає створення у ЗДО № 556 кімнати конструювання Lego Education, придбання обладнання та проведення навчання персоналу для впровадження іноваційних методів роботи у закладі освіти, що сприятиме всебічному розвитку дітей дошкільного віку у формуванні уявлень про оточуючий світ. LEGO – це втілення мрії дітей, бо їм цікаво відтворювати різноманітні моделі навколишнього середовища.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
112 764 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Подільський
Адреса установи/закладу, будинку
просп. Свободи, 32-А

Опис

Проблема

Відсутність матеріально-технічної бази у закладі дошкільної освіти для створення кімнати конструювання.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Забезпечення закладу дошкільної освіти відповідними наборами для конструювання, підготовка педагогів до впровадження інноваційних методик. В процесі конструювання та ігор з власноруч створеними моделями вихованці здобудуть знання про закономірності і послідовності, сенсорні еталони, прості алгоритми, навчаться порівнювати, спостерігати, проводити експерименти, вирішувати нестандартні задачі. Отримані знання та вміння стануть першим STEM -досвідом дітей, підготують до успішного наавчання у Новій Українській школі.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Проект сприятиме всебічному розвитку дітей дошкільного віку ,формуванню наукових уявлень про оточуючий світ. Це створить сучасний освітній простір для розвитку пізнавального і творчого потенціалу дітей. Основним принципом роботи кабінету конструювання є "Навчання через гру", що робить процес засвоєння знань цікавим та простим.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Проект сприятиме модернізації освітнього процесу ЗДО №556. Заняття в кабінеті конструювання зможуть відвідувати всі діти закладу дошкільної освіти.

Бюджетна ефективність проєкту

Реалізація бюджетних коштів

Інформація щодо інноваційності проєкту

Проект сприятиме всебічному розвитку дітей дошкільного віку, формуванню наукових уявлень про оточуючий світ. Це створить сучасний освітній простір для розвитку пізнавального і творчого потенціалу дітей. Основним принципом роботи кабінету конструювання є «Навчання через гру», що робить процес засвоєння знань цікавим та простим.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

112764

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1. Закупівля обладнання.2. Підготовка приміщення. 3. Навчання персоналу. 4.Організація роботи кімнати конструювання в межах освітнього процесу ЗДО.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

1. Відсутність фінансування ,або зволікання з фінансуванням. 2. Зміна вартості обладнання врахована при формуванні бюджету проекту у розмірі 20% від суми.

Приклади схожих рішень (проєктів)

ЗДО № 434

Назва Команди проєкту

ЗДО №556

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".