Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Успішні діти Оболоні пізнають Україну разом з клубом «ІСКРА» 29.05.21 Одеса Відхилений остаточно за експертизою

Доданий
10.03.2020
Номер
636
Культура, туризм

Успішні і талановиті діти в громадській діяльності, активісти, спорті, гуртковій роботі, творчості, розумові і наукові здібності Оболонського району Києва напрвавляються протягом на екскурсію до Одеси, де пізнають Україну і стають патріотами.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
100 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Микола
Микола Масловський
Локалізація
Оболонський

Опис

Проблема

В Україні недостатньо проводиться національно – патріотичне виховання дітей. На екскурсію відберуть успішних і талановитих дітей Оболонського району. Саме розумні і талановиті діти в майбутньому забезпечать процвітання України. Саме успішні діти найефективніше використають отриманні знання і кошти, найкраще передадуть набутий досвід іншим. Проект стимулює розвиток творчості у дітей, повертає віру в справедливість

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

патріотичне виховання і любов до Батьківщини найкраще втілюються під час екскурсій потягом по містам України. Досвід проведення таких екскурсій має команда клубу «ІСКРА» Масловського. За 19 років в екскурсіях побувало 79 тисяч дітей. Клуб «ІСКРА» єдина громадська організація в Україні, яка має ліцензію на туризм. Разом з 90 дітьми і 14 супроводжуючими на екскурсію ще їдуть 300 дітей від клубу «ІСКРА», що здешевлює поїздку і робить її більш якісною (клуб для всіх замовляє і оплачує екскурсоводів, квитки в музей Західного мистецтва, зберігає речі, надає досвідчених педагогів - супроводжуючих дітей, лікарів з мед.аптечкою Інша інформація про проект – в додатку, бо обсяг в заяві - обмежений

Ключові показники оцінки результату проєкту

90 дітей протягом екскурсії здружуються, отримують позитивні навички самостійності, знання про Україну і стають патріотами. Важко оцінити матеріально, як зростає число патріотів і наскільки зростає любов до України, але підтримка проекту зростає

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

приймають участь 90 дітей, які успішні і талановиті і пройшли конкурсний відбір, який здійснює громадська рада при управлінні дітей і молоді КМДА, громадські організації, дитячий клуб «ІСКРА», який має ліцензію на туризм за № 002280. Загальнодоступність досягається тим, що будь яка дитина потрапляє в групу, якщо успішно візьме участь у жеребкуванні Це найбільш ефективний шлях дітям повірити у справедливість.

Бюджетна ефективність проєкту

20 років екскурсії були самоокупними. Невеликі витрати з бюджету (менще тисячі на людину) дають великий соціальний ефект.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Дитячий клуб «ІСКРА» єдина дитяча громадська організація, яка має ліцензію на «Туристичну діяльність» № 002280, і яка організовує тисячі дітей Києва на екскурсії. З 2000 по 2020 роки в екскурсіях побувало 78 тисяч дітей. Новизна в тому, що клуб «ІСКРА» робить для відмінників і активістів екскурсії безкоштовними.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

100000 (сто тисяч) гривень

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

Проект розрахований таким чином, що всі видатки на території міста Києва фінансуються з бюджету проекту, а за межами Києва – фінансуються дитячим клубом «ІСКРА».

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Відбір дітей за пропозицією громадських організацій, навчальних закладів, гуртків, спортсекцій, здійснює клуб ІСКРА. Відбір супроводжуючих з числа педагогічних працівників, які мають досвід супроводу дитячих груп не менше 5 екскурсій потягом по Україні – здійснює клуб «ІСКРА» і громадська рада. Оформлення екскурсій, супроводжуючих і списків дітей згідно виданого Наказу. Завдяки спільній екскурсії з клубом «ІСКРА» забезпечується супровід педагогів, лікаря, екскурсії по Одесі, харчування, відвідання музею – без оплати з бюджету проекту. 29.05 Виїзд потягом № 148 в Одесу о 15.46, прибуття в Одесу 5.15 30.05 Пішохідна тригодинна екскурсія з екскурсоводом по Одесі з 7.00 до 10.00, триразове харчування, екскурсія в порт, музеї, театри 30.5 Виїзд у Київ потягом № 148 о 20.20

Приклади схожих рішень (проєктів)

наймасовішу екскурсію в Одесу провів клуб «ІСКРА» в 2016 році одночасно для 650 дітей

Відповідальні підрозділи

Оболонська РДА – відділ культури і туризму

Назва Команди проєкту

Діти пізнають Україну

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.
Ні

Приналежність до депутатських Команд

Ні.
Ні

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".