Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Дитячий спортивний майданчик для координації фізичного і розумового розвитку дошкільника. ЗДО №111 На реалізації

Доданий
10.03.2020
Номер
666
Освіта, громадянське суспільство

Проект націлений на улаштування спортивного майданчика на території ЗДО (ясла-садок) №111, з метою забезпечення рухової активності дітей дошкільного віку під час занять з фізичної культури на свіжому повітрі, прогулянок та спортивно-фізкультурного дозвілля. Профілактика захворюваності дітей та їх оздоровлення.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
148 692 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
ІРИНА
ІРИНА ШПИЛЬОВА
Локалізація
Деснянський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Бальзака Оноре де, 55-А

Опис

Проблема

Відсутність на території закладу, який спеціалізується на фізичному оздоровленню малюків, сучасного спортивного майданчика як одного із основних засобів сприяння повноцінному фізичному розвитку вихованців ЗДО (яслс садок) № 111.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Даний проект надасть можливість займатись фізичною культурою та спортом усім вихованцям ЗДО, їхнім батькам та працівникам ЗДО, що є учасниками освітнього процесу.

Ключові показники оцінки результату проєкту

-підвищити рівень охоплення усіх учасників освітнього процесу фізичною культурою та спортом; -пропоганда здорового способу життя; -створення сучасного спортивного осередку для зміцнення та збереження здоров’я вихованців; -за короткий термін створення продукту довготривалого використання, що має користь для здоров’я дітей та дорослих; -поєднання фізичного та естетичного виховання дошкільників з метою забезпечення гармонійного розвитку.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Безкоштовне використання спортивного обладнання для ізичного оздоровлення дітей та їх батьків, працівників ЗДО загальною кількістю 900 осіб.

Бюджетна ефективність проєкту

На балансі навчального закладу. Не потребує подальшого фінансування

Інформація щодо інноваційності проєкту

Сучасний спортивний майданчик, з новим інноваційним обладнанням надасть можливість реалізувати педагогічним працівникам поставлені завдання згідно програмових вимог.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

148692

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1. Створити проектну групу, 2. Провести проектне дослідження спортивно-ігрового обладнання, враховуючи якість, безпечність, ціну. 3. Розробити схему-модель спортивного майданчика ДНЗ. 4. Розробити нормативно-методичну документацію до проекту. 5. Підготувати територію для спортивного майданчика та замовити необхідне обладнання. 6. Встановити спортивно-ігрове обладнання. 7. Провести обстеження обладнання та оформити акт.

Назва Команди проєкту

ЗДО № 111

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".