Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

«Ремонт спортзалу НВК №293» Очікує рішення

Доданий
10.03.2020
Номер
673
Освіта, громадянське суспільство

Проектом ГБК, передбачається виконання капітального ремонту спортзалу №1 у НВК №293, вхідного коридору до спортзалу, та санвузла спортзалу. Закупка та установка спортивного приладдя.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 097 294 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Микола
Микола Саміляк
Локалізація
Деснянський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Милославська, 7

Опис

Проблема

Спортивний зал №1 у НВК №293 потребує капітального ремонту, та осучаснення. Стіни спортзалу оздоблені керамічною плиткою, яка відвалюється і несе загрозу життю та здоров’ю дітям, та особам , які перебувають у спортзалі. Електропостачання та освітлення не відповідає вимогам ППБУ та ДБН, на стелі видніються сліди протікання, з ознаками грибка, санвузол спортзалу не відповідає санітарним нормам, у вхідному коридорі до спортзалу пошкоджене оздоблення стін та покриття для підлоги. У спортзалі не вистачає спортивного приладдя.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Проектом ГБ пропонується виконати капітальний ремонт спортзалу, санвузла що відноситься до спортзалу, та вхідного коридору до спортзалу №1. Капітальний ремонт виконати у сучасному стилі та з безпечним оздобленням стін, стелі і підлоги. У вказаних приміщеннях, забезпечити електропостачання та освітлення згідно вимог ПУЕ, ППБУ, та ДБН, забезпечити спортзал сучасним безпечним спортивним приладдям. Реалізація даного проекту збільшить ефективність роботи спортивної зали, оскільки підвищиться рівень безпеки, комфорту та функціональності спортзалу.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Створення безпечних та комфортних умов для зайняття спортом, проведення різного роду змагань з фізичної культури та спортивного мистецтва, організація оздоровчих та ігрових заходів, функціонування спортивних гуртків на базі НВК №293.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

У НВК №293 навчається близько 1000 учнів. НВК №293 обслуговує і новий 20 мкр. в якому досі не збудовано школу. Величезній кількості молоді та дітям нічим і ніде займатися. Проект дає старт популяризації фізичної культури, спортивного мистецтва і здорового способу життя серед молоді. Загально доступний для бажаючих займатися спортом у спортивних гуртках (циркове мистецтво, танці, бойові мистецтва, футбол і т.п.), загально доступний для учасників спортивних змагань, оздоровчих та ігрових заходів.

Бюджетна ефективність проєкту

Проект соціальний і відноситься до особливо значущих для громади. Реалізація вирішить соціальну проблему, здорового способу життя молоді.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Базуючись на сучасних наукових працях, проект орієнтований на підвищення якісних фізіологічних та психологічних показників особистості, завдяки створенню сприятливих, безпечних, естетичних та зручних умов у спортзалі.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

1062374

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

відсутня

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Розробка проектно-кошторисної документації. Виконання капітального ремонт спортзалу, вхідного коридору та санвузла здійснюючи технагляд на відповідність виконуваних робіт до законодавства в галузі будівництва, протипожежних вимог, охорони праці, та санітарних норм і правил. Закупка та установка спортивного обладнання та інвентаря.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Інфляція

Приклади схожих рішень (проєктів)

Невідомі

Відповідальні підрозділи

Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації

Назва Команди проєкту

НВК 293 - центр реалізації дитячих мрій

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".