Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Фестиваль героїко-патріотичного кіно Експертиза

Доданий
10.03.2020
Номер
712
Культура, туризм

Десятки тисяч киян взяли участь в обороні рідної країни в ході АТО та ООС. Сотні з них навіки поповнили лави небесного війська України. Проте, на жаль, їх ратний подвиг не повністю донесений до молодого покоління та широкого загалу киян. Проведення Фестивалю героїко-патріотичного кіно дозволить показати подвиг киян при обороні країни та увіковічнити їх героїзм.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
301 200 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Дніпровський

Опис

Проблема

Недостатня висвітлення героїзму киян при захисті Батьківщини під час АТО. Недостатня кількість інформаційних військово-патріотичних заходів призводить до того, що українці не знають героїв-учасників АТО, які живуть з ними поруч, або взагалі не повернулися з війни.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Проведення Фестивалю героїко-патріотичного кіно та максимальне висвітлення в ЗМІ. Організація кінопоказів в навчальних закладах району.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Створення майданчику для обміну досвідом і популяризації патріотичної тематики у вітчизняних засобах комунікації (ЗМІ, соцмережі тощо ). Посилення мотивації для створення нових творчих робіт на військово-патріотичну тему.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Сотні талановитих журналістів та режисерів зможуть показати свій творчий доробок та тисячі українців більш детально дізнатися про героїв та усвідомити ціну мирного життя.

Бюджетна ефективність проєкту

не потребує подальшого фінансування

Інформація щодо інноваційності проєкту

Фестиваль започаткує новий формат військово-патріотичного виховання молоді. Посилить мотивацію для створення нових відеороликів, телепроектів, кінострічок героїко-патріотичного спрямування.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

301200

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Виготовлення промо-роликів. Проведення фестивалю. Проведення кінопоказів в навчальних закладах Дніпровського району м. Києваних

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

відсутність фінансування

Назва Команди проєкту

Успіх і розвиток

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".